Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Endress+Hauser ekspertem na H2POLAND NetZero Forum w Poznaniu

Endress+Hauser, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pomiarowych dla przemysłu, weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu H2POLAND & NetZero Forum w Poznaniu. W trakcie imprezy zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania oraz wraz ze swoimi ekspertami podzieli się wiedzą na temat technologii wodorowych i dekarbonizacji.

H2POLAND & NetZero to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi dedykowane technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym. Forum jest przestrzenią do dyskusji nad przyszłością europejskiej gospodarki w tych aspektach oraz platformą międzyśrodowiskowej współpracy, integrującą biznes, naukę, samorządy lokalne i organizacje pozarządowe w celu maksymalizacji udziału polskich zasobów w realizacji inwestycji wodorowych.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-25 kwietnia, Przemysław Kubaszewski, Industry Manager w Endress+Hauser Polska, poprowadzi prelekcję pod tytułem „Jak rozliczać paliwa transformacji energetycznej w podejściu ilościowym oraz jakościowym?”. – Podczas prezentacji słuchacze będą mieli również okazje poznać meandry prawno-techniczne układów magazynowania i załadunku paliw transformacji energetycznej. To także doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o pełnym portfolio firmy Endress+Hauser w zakresie przetwarzania innych węglowodorów, w tym biopaliw, biokomponentów, czy też LNG – mówi Przemysław Kubaszewski.

Endress+Hauser zaprezentuje również swoje zaawansowane technologie, i rozwiązania, które mają już zastosowanie w pilotażowych projektach związanych z produkcją paliw syntetycznych, takich jak e-metanol. Więcej informacji o udziale firmy na evencie można znaleźć na stronie H2POLAND&NetZero Forum | Poznań | 24-25.04.2024. Zapraszamy na stoisko nr 20 na poziomie 1.