Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

EMT-Systems rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów EMT TOUR

EMT TOUR to bezpłatne warsztaty realizowane od 2012 roku w ramach kampanii społecznej „Dzielimy się wiedzą”, która ma na celu szerzenie dobrych praktyk produkcji i utrzymania ruchu, udostępnianie najnowszych rozwiązań i kreatywnych pomysłów.

Czym jest EMT-tour?

EMT TOUR jest okazją do nawiązania kontaktów zawodowych, wymiany poglądów i doświadczeń, zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi oraz pozyskania aktualnej wiedzy z zakresu produkcji i utrzymania ruchu. Nasze warsztaty są spotkaniami branżowymi, które każdorazowo zrzeszają blisko 60 osób i odbywają się regularnie, z częstotliwością, co 3/4 tygodnie w siedzibie EMT-Systems. Do tej pory w warsztatach wzięło udział blisko 2000 osób!

Cele i zakres warsztatu:

 • Zasady działania sieci PROFIBUS DP
 • Terminacja segmentu sieci
 • Ograniczenia ilościowe urządzeń w segmencie sieci
 • Ograniczenia długości segmentu wynikające z prędkości transmisji
 • Zastosowanie repeaterów
 • Wykorzystanie repeaterów do tworzenia różnych topologii sieci
 • Błędy na etapie instalacji warstwy fizycznej
 • Wizualna inspekcja sieci
 • Narzędzia diagnostyczne
 • Ochrona instalacji PROFIBUS DP przed zakłóceniami

Jako organizatorzy zapewniamy:

 • minitargi organizowane przy sali warsztatowej
 • catering
 • pakiet upominków i niespodzianek
 • profesjonalnie wyposażone stanowiska warsztatowe
 • wykwalifikowaną kadrę inżynierów

Kalendarium

TEMATYKA DATA: MIEJSCE EMT-TOUR
DIAGNOSTYKA SIECI PROFIBUS 3 kwietnia 2019 POZNAŃ-Swarzędz Eurohotel
22 maja 2019
5 kwietnia 2019 GLIWICE TECHNOPARK Gliwice
24 maja 2019
TECHNOLOGIE PRZEMYSŁU 4.0 W INTEGRACJI I UTRZYMANIU RUCHU PROCESÓW PRODUKCYJNYCH 29 marca 2019 Sala konferencyjna, Park Naukowo Technologiczny TECHNOPARK Gliwice
26 kwietnia 2019
31 maja 2019
14 czerwca 2019

Gość specjalny – Jerzy Engel

Podczas Technologi Przemysłu 4.0 w integracji i utrzymaniu ruchu procesów produkcyjnych, gościem specjalnym będzie Jerzy Engel – były trener Reprezentacji Polski w piłce nożnej, uczestnik Mundialu w 2002 roku. Jako pierwszy trener po 16 latach poprowadził Reprezentację Narodową do udziału w Mistrzostwach Świata. Wieloletni dyrektor sportowy w Legii Warszawa i Polonii Warszawa. Obecnie komentator sportowy, osobowość telewizyjna, ekspert w biznesie, wykładowca.

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie- My podzielimy się wiedzą 🙂

DIAGNOSTYKA SIECI PROFIBUS TECHNOLOGIE PRZEMYSŁU 4.0 W INTEGRACJI I UTRZYMANIU RUCHU PROCESÓW PRODUKCYJNYCH
Formularz zgłoszeniowy pdf
Formularz zgłoszeniowy doc
Formularz zgłoszeniowy pdf
Formularz zgłoszeniowy doc

KONTAKT:

 tel.: (32) 411 10 00
 fax: (32) 720 20 52
 e-mail: info@emt-systems.pl