PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO. jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Ekonomia produkcji i efektywność sprzętu. Automaticon 2018 za nami

295 wyświetleń, autor: B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o..

XXIV edycja największych targów dla producentów, kompletatorów i odbiorców automatyki przemysłowej dobiegła końca. Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego po raz kolejny w dniach 20-23 marca mogliście Państwo gościć również na stoisku firmy B&R.

Dla B&R istotne jest by zawsze demonstrować podczas targów nie tylko stałe portfolio produktów, ale również by inspirować prezentowanymi nowościami oraz wiedzą naszych inżynierów. Kontynuując swoje założenie przedstawiliśmy w tym roku naszym gościom nową definicję ekonomii produkcji i efektywności sprzętu.

Nowa generacja systemów transportowych

Zainteresowanie uczestników wydarzenia budziły stanowiska demonstracyjne najnowszych systemów transportowych: ACOPOStrak oraz SuperTak.

ACOPOStrak rewolucjonizuje produkcję adaptacyjną. System przenosi korzyści wynikające z produkcji masowej do produkcji jednostkowej. Pozwala na produkcję niewielkich partii wyrobów bez utraty korzyści płynących z wysokich marż, typowych dla produktów spersonalizowanych. To jednak tylko część wartości systemu, o których wspominali inżynierowie B&R.

SuperTrak z kolei jest przemysłowym systemem transportu liniowego, który umożliwia niezależne sterowanie ruchem wielu wózków współpracujących na jednym torze jezdnym. Wyjątkowa dostępność systemu i synchronizacja w czasie rzeczywistym, gwarantują dużą wydajność i wysoką jakość produkcji. System umożliwia zautomatyzowanie zakładów produkcyjnych dzięki integracji wózków, robotów i innych komponentów sterowanych numerycznie. Goście mogli zobaczyć skuteczność systemu na stanowisku prezentującym technologię przeciwdziałania ruchom cieczy w zbiorniku.

Technologia inteligentnej fabryki – Orange Box

Na stoisku nie mogło zabraknąć Orange Box, rozwiązania dla łatwej adaptacji inteligentnych rozwiązań w inwestycjach typu „brownfield”. Rozwiązanie B&R umożliwia odczyt i analizę danych z wcześniej nieobjętych cyfryzacją maszyn i urządzeń, pozyskuje dane dotyczące OEE oraz zużycia energii i wykonanych procesów. Eksperci B&R wytłumaczyli łatwą i intuicyjną obsługę Orange Box np. z wykorzystaniem tradycyjnego smartfona. Monitorowanie stanu urządzeń z dowolnego miejsca okazuje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Automatyka zakładowa na miarę Przemysłu 4.0

Zakładom produkcyjnych stawiane są wymagania, które mają zapewnić krótszy czas wprowadzania produktu na rynek, redukcję cykli produkcyjnych, zwiększoną wydajność i wiele innych. B&R nie mogła pozostawić tych potrzeb bez odpowiedzi, dlatego na Automaticonie zaprezentowała rozwiązanie sprzętowo-programowe oparte o system sterowania procesami APROL. Nowa technologia zapewnia bezpieczeństwo produkcyjne między innymi, dzięki automatyzacji procesów śledzenia i raportowania oraz kontroli procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi GMP.

Nie tylko stoisko – wiedza praktyczna

Osoby zainteresowane praktycznymi aspektami robotyzacji i nowoczesnej produkcji zostały zaproszone do udziału w warsztatach organizowanych przez firmę ABB. Biorąc w nich czynny udział, eksperci B&R zaprezentowali podczas godzinnego spotkania narzędzia do optymalnego zarządzania produkcją na przykładzie procesu naważania w zakładzie farmaceutycznym.

Wydarzenie było doskonałą okazją do wymiany informacji w zakresie nowoczesnych rozwiązań, poinformowania uczestników o nowościach sprzętowo-programowych oraz do szerszego spojrzenia na wymagania Przemysłu 4.0. Pracownicy B&R wyczerpująco odpowiadali na pytania dotyczące architektury Edge dla Przemysłu IoT, w związku z zapotrzebowaniem na wstępne przetwarzanie danych uzyskanych z maszyn. Nie zapomnieli również o przyszłych inżynierach, dlatego studenci mogli liczyć na pakiet informacji dotyczący możliwości rozwoju kariery w B&R.

Dziękujemy za zainteresowanie i otwartość podczas rozmów.

Zapraszamy za rok!

 

Reklama

18 kwietnia 2018 / Kategoria: , ,
  • Autor: B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
  • B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa i komunikacji.
  • Profil Autora
  • http://www.br-automation.pl

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Znakowanie przemysłowe z Phoenix Contact

Znakowanie przemysłowe z Phoenix Contact

>KLIKNIJ<

Bezpieczeństwo sieci przemysłowej z wykorzystniem rozwiazań Moxa

Bezpieczeństwo sieci przemysłowej z wykorzystniem rozwiazań Moxa

>KLIKNIJ<

Warsztaty dla branży automatyki przemysłowej – wiedza i doświadczenie

Warsztaty dla branży automatyki przemysłowej – wiedza i doświadczenie

>KLIKNIJ<

Przewidywanie (przyszłości) z Mitsubishi Electric

Przewidywanie (przyszłości) z Mitsubishi Electric

>KLIKNIJ<

Studencie! Tutaj B&R pojawi się dla Ciebie!

Studencie! Tutaj B&R pojawi się dla Ciebie!

>KLIKNIJ<

Seminarium SABUR na Automaticon – zapisz się!

Seminarium SABUR na Automaticon – zapisz się!

>KLIKNIJ<

Przedstawienie wybranych funkcji PLCSIM Advanced 2.0

Przedstawienie wybranych funkcji PLCSIM Advanced 2.0

>KLIKNIJ<

Nowe możliwości silników liniowych i liniowo-obrotowych

Nowe możliwości silników liniowych i liniowo-obrotowych

>KLIKNIJ<

Historia awarii, czyli dlaczego należy tworzyć komunikaty na panelach operatorskich

Historia awarii, czyli dlaczego należy tworzyć komunikaty na panelach operatorskich

>KLIKNIJ<

Komunikacja PUT/GET w środowisku TIA Portal

Komunikacja PUT/GET w środowisku TIA Portal

>KLIKNIJ<

Jak zadbać o swoją produkcję – Konferencja “Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

Jak zadbać o swoją produkcję – Konferencja “Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

>KLIKNIJ<

Poznaj nowe możliwości z digital twins

Poznaj nowe możliwości z digital twins

>KLIKNIJ<

Robot bez dedykowanego sterowania? – poznaj zintegrowaną robotykę 4.0

Robot bez dedykowanego sterowania? – poznaj zintegrowaną robotykę 4.0

>KLIKNIJ<

Zarządzanie energią i mediami technicznymi. Konferencja Techniczna w Płocku już 3 kwietnia

Zarządzanie energią i mediami technicznymi. Konferencja Techniczna w Płocku już 3 kwietnia

>KLIKNIJ<

Robot KROKI – Montaż i test układu obsługi enkoderów cz.8

Robot KROKI – Montaż i test układu obsługi enkoderów cz.8

>KLIKNIJ<

EMT-Systems rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów EMT TOUR

EMT-Systems rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów EMT TOUR

>KLIKNIJ<

Regulacja natężenia światła w technologii Master-Slave

Regulacja natężenia światła w technologii Master-Slave

>KLIKNIJ<

KONKURS IAUTOMATYKA MARZEC 2019

KONKURS IAUTOMATYKA MARZEC 2019

>KLIKNIJ<

Zobacz co B&R szykuje na targi Automaticon 2019!

Zobacz co B&R szykuje na targi Automaticon 2019!

>KLIKNIJ<

Flex-6-Nano: wydajny, kompaktowy, elastyczny

Flex-6-Nano: wydajny, kompaktowy, elastyczny

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ
KATEGORIE POSTÓW
POLECANE ARTYKUŁY
KOMUNIKATY
Wydarzenia
POLECANE FIRMY I PRODUKTY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…