Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Dławnice kablowe SKINTOP ®

Idealna ochrona kabli w każdym środowisku

Dławnice kablowe umożliwiają wprowadzanie kabli do obudowy, niezawodne uszczelnienie zarówno kabli, jak i obudowy, a także zapewniają odciążenie kabla. Chronią wnętrze obudowy przed szkodliwymi wpływami środowiska, takimi jak pył i wilgoć. Nasz asortyment obejmuje wejścia pojedyncze do pojedynczych kabli, wejścia wieloprzepustowe do wielu kabli, a także akcesoria i narzędzia do montażu dławnic.
Nawet najlepszy kabel na świecie potrzebuje SKINTOP® do ochrony.

Kiedy kabel jest instalowany w zakładzie przemysłowym – niezależnie od tego, czy jest to silnik, rozdzielnica czy puszka przyłączeniowa – wszystkie te urządzenia są wyposażone w wstępnie wiercone otwory, przez które kabel musi być prowadzony i podłączony.

Bez dławnic kablowych

 • zabrudzenia, kurz i woda mogą dostać się do wnętrza systemu, co może uszkodzić urządzenia.
 • kabel może zostać uszkodzony przez ostre krawędzie otworu i doprowadzić do awarii.
 • Kabel może być przypadkowo wyciągnięty, co prowadzi do uszkodzenia zasilania lub zasilania danych i pogarsza funkcjonalność podłączonej maszyny.

Zalety SKINTOP®

 • Bezpieczne połączenie: Kable są mocowane, wycentrowane i hermetycznie uszczelnione.
 • Maksymalne uszczelnienie: przeciw wpływom środowiska, takim jak pył, zabrudzenia i woda.
 • Optymalne odciążenie: dzięki wewnętrznemu mechanizmowi zaciskania, który zabezpiecza i koncentruje kabel i zapobiega jego wyciągnięciu, nawet przy silnym ruchu w zastosowaniu.
 • Trwałe zabezpieczenie antywibracyjne: Intensywnie przetestowane w najtrudniejszych warunkach.
 • Łatwa i szybka instalacja: Włożyć kabel, skręcić i gotowe do pracy!
 • Wysoka niezawodność funkcjonalna nawet w trudnych warunkach
 • Wysoka odporność na działanie oleju, promieniowania UV i ozonu
 • Szeroki zakres aprobat (Underwriters Laboratories/UR, CSA, VDE, DNV, ATEX, ECOLAB, EHEDG i wiele innych)
 • Wysoka klasa ochrony (IP66, IP68, IP69)
 • Szeroki asortyment akcesoriów (np. SKINTOP® BRUSH ADD-ON)
 • Zgodność z RoHS/REACH

Oprócz wejść pojedynczych, oferta SKINTOP® obejmuje również wielootworowe SKINTOP® CUBE, a także SKINTOP® MULTI i SKINTOP® MULTI-M.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami teraz

Więcej informacji na naszej stronie internetowej ➡️ https://rb.gy/lxdz5z