Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Darmowy Webinar – konfiguracja PLC, HMI i falownika | 07.11.2018

7 listopada zarezerwuj sobie czas o godzinie 11:00, bo szykuje się bardzo ciekawe webinarium organizowane przez Schneider Electric. Nie zapomnij ustawić przypomnienia, aby nie ominęła cię skondensowana dawka wiedzy!

Webinar online Schneider Electric o PLC, HMI i falownikach! 

Na Webinarium pt. EcoStruxure Machine Webinar poruszone zostaną kwestie dotyczące konfiguracji sterownika PLC M241, podłączonego do niego falownika ATV320 i panelu HMI Magelis przy użyciu oprogramowania EcoStruxure Machine Expert. 

Prezentacja ma na celu pokazanie jak wykorzystując jedno oprogramowanie możemy skonfigurować kompletny system automatyki maszynowej, wyposażony w komponenty Schneider Electric. Oprócz tego prowadzący pokaże i wytłumaczy w jaki sposób na sterowniku PLC można skonfigurować webserwer.

Promocja dla uczestników Webinarium

Każdy uczestnik webinarium otrzyma kod zniżkowy uprawniający do zakupu jednego z dwóch zestawów do nauki programowania:

  • sterownik PLC M241, falownik Altivar ATV320 Kompakt, panel HMI HMISTU655 w cenie 1700 zł,
  • sterownik PLC M221, falownik Altivar 12, panel HMI HMISTU655 w cenie 1200 zł.

Webinar odbędzie się na stronie >>> https://html.transmisjeonline.pl/ecostruxuremachine. <<< zapisz się

Aby wziąć udział w webinarze należy zarejestrować się przed jego rozpoczęciem. Dodatkowo warto pobrać i zainstalować oprogramowanie SoMachine (dostępne za darmo na 30 dni), które będzie wykorzystywane podczas webinaru.

Do zobaczenia!