Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Czy roboty przemysłowe mogą być estetyczne?

Dobry Wzór to konkurs, który promuje nowoczesny design produktów z dziewięciu kategorii: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. W tym roku głównym laureatem w kategorii Praca okazał się robot przemysłowy!

Wspomniany zwycięzca to robot lutowniczy REECO RE-2100, który został wyróżniony za nowoczesną obudowę. Jest to urządzenie do selektywnego lutowania komponentów przewlekanych. Obecnie, urządzenie jest jedynym robotem na rynku, które posiada transport krawędziowy. Oznacza to, że dzięki komunikacji SMEMA, robota można zintegrować z każdą linią produkcyjną, bez względu na zastosowaną technologię. W praktyce daje to nieocenione możliwości rozwoju o automatyczną produkcję PCBA, które zawierają komponenty przewlekane. 

Tegoroczna nagroda pokazuje, że firma nadal rozwija swoje produkty i stawia nie tylko na ich użyteczność, ale ciekawy, nowoczesny design. Marka REECO jest dystrybuowana w całej Europie poprzez oddziały firmy w Rumunii, Niemczech, Słowenii, Serbii i Chorwacji oraz sieć dystrybutorów w Europie Zachodniej.

Współczesny przemysł opiera się w znacznej mierze na zautomatyzowanych procesach, dlatego urządzenie pozwalające na jeszcze bardziej zaawansowaną robotyzację produkcji zasługuje na uwagę. REECO wnosi do przemysłu innowacyjność, dzięki której można osiągnąć jeszcze większą wydajność i precyzję oraz wyższy poziom automatyzacji linii produkcyjnej. Robot lutowniczy wyróżnia się na rynku dostosowaniem do współczesnych potrzeb i potencjałem czynienia gospodarki bardziej konkurencyjną w zaawansowanej technicznie branży elektronicznej, będącej wyróżnikiem nowoczesnego kraju.

Robota REECO można było podziwiać na targach Warsaw Industry Week.