PARTNERZY

www.sick.pl
tel: +48 22 539 41 00
oferty@sick.pl
PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

pl.mitsubishielectric.com
tel: +48 12 347 65 00
mpl@mpl.mee.com
NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

www.findernet.com
tel: +48 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

www.wago.pl
tel: +48 71 360 29 70
wago.elwag@wago.com
BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

panasonic-electric-works.com
tel: +48 42 230 96 33
info.pewpl@eu.panasonic.com
KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

www.eaton.com
tel: +48 58 554 79 00
oferty@staport.pl
Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

pepperl-fuchs.com
tel: +48 22 256 97 70
info@pl.pepperl-fuchs.com
PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Co warto zobaczyć na Automaticon 2019?

2574 wyświetleń, autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl.

Automaticon to odbywające się co roku targi poświęcone szeroko rozumianej branży automatyki przemysłowej i robotyki. Podczas targów najwięksi producenci i integratorzy automatyki prezentują swoje nowości, zapraszają do rozmowy i przetestowania ich produktów. Jednak Automaticon to też trzy dni seminariów, wykładów i warsztatów technicznych. Na pewno warto skorzystać z okazji, żeby poszerzyć swoją wiedzę. Targi są dość spore. Nie każdemu starczy czasu, żeby zwiedzić wszystko. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie tego, na co warto zwrócić w tym roku uwagę.

Kiedy: 26-29 Marca
Gdzie: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
Wstęp: Darmowy, bez rejestracji

Na skróty

Możesz kliknąć w logo firmy, aby przenieść się do części artykułu, która o niej wspomina. Lub po prostu przewiń w dół i przeczytaj wszystko.

 

Skrót do: Spis Seminariów

 

 

EATON

Mamy nadzieję, że widzieliście już naszą zapowiedz premiery nowego sterownika easyE4, która odbędzie się właśnie podczas tegorocznego Automaticonu. Jeżeli nie, to warto nadrobić. Najnowszy sterownik na Polskim rynku automatyki, wyczekiwane dziecko, mały wariat. Tym właśnie jest easyE4. Stanowisko EATON – ciężarówkę ekspozycyjną, znajdziecie na parkingu przez głównym wejściem do hali targów. Targi AUTOMATICON to sam początek trasy EATON po Polsce.

Chcesz wiedzieć gdzie znaleźć ich później? Zajrzyj tu: http://www.eaton.pl/easyE4

 

 

 

Finder

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego partnera na targach Automaticon. To będą dla nich wyjątkowe targi. Poza tym, że – jak co roku – pokażą klientom kilka nowości produktowych, ten rok poświęcony będzie również świętowaniu 65 rocznicy powstania firmy Finder. Z tej okazji Finder zaprezentuje najważniejsze wydarzenia minionych 65 lat. Finder nie poprzestaje jednak na historii. Klienci będą mogli przetestować najnowszy produkt – System YESLY – prosty i bardzo intuicyjny system sterowania automatyką budynku. Podzielą się również najnowszym osiągnięciem – nowymi typami przekaźników z mechanicznie sprzężonymi zestykami do aplikacji bezpieczeństwa do poziomu SIL3. Zapraszamy!

Stoisko D4

https://findernet.pl/

 

 

 

WAGO

Na tegorocznych targach WAGO pokaże najbardziej uniwersalny system I/O do sieci PROFINET (PROFIBUS).

Dodatkowo zobaczymy rozwiązania dotyczące modularnego pomiaru zużycia energii oraz gotowe rozwiązania WAGO dla energetyki i budynków.

Oprócz tego będzie można odebrać voucher na promocyjny zakup 3 nowych zestawów startowych oraz wziąć udział w konkursie dotyczącym złączek listwowych z dźwignią z serii TOPJOB® S.

Stoisko A16/B13

Zobacz więcej: https://www.wago.com/pl/targi-i-konferencje/targi-automaticon

 

 

 

Mitsubishi Electric

Mitsubishi podczas targów pokaże dużo! Między innymi EcoMonitoring, czyli narzędzie do monitorowania i oszczędzania energii elektrycznej. Oprócz tego przygotowali niezwykły pokaz będący połączeniem tańca robotów, dźwięku oraz wizualizacji prezentowanej na monitorach. We wtorek zapraszają na warsztaty z programowania robotów przemysłowych.

Link do rejestracji: http://bit.ly/2CnxYsg

Stoisko B14/C9

https://pl3a.mitsubishielectric.com/automaticon2019

 

 

 

igus

W tym roku igus zaprezentuje na Automaticonie serię e-prowadników E2.1 oraz e-prowadnik E4.1L. Seria E2.1. to nowa generacja dwuczęściowych e-prowadników oparta na wszystkich doświadczeniach z poprzedniej serii E2/000, która potwierdziła swoją jakość przez ponad 15 lat obecności na rynku. Seria E2.1 oferuje przede wszystkim bardzo szybkie wypełnianie prowadnika kablami z boku lub z góry – wzdłuż promienia wewnętrznego lub zewnętrznego, za pomocą otwieracza do prowadnika lub śrubokrętu. Dlatego idealnie nadaje się do zastosowania w przemyśle maszynowym, drzewnym oraz obróbce metali i w budowie obrabiarek. E-prowadnik E4.1L jest najszybszym w montażu e-prowadnikiem. Jest bardzo lekki i ma ulepszony stosunek wymiarów wewnętrznych do zewnętrznych oraz łatwy dostęp do pełnej przestrzeni wewnętrznej, obustronne otwieranie, najlepszy system separacji wnętrza i jeden z najszybszych systemów otwierania.

Stoisko E1

https://www.igus.pl/

 

 

 

STERCONTROL

STERCONTROL wystawia się wspólnie z Indu-Sol oraz firmą HMS. Na stoisku będą eksperci z zakresu sieci przemysłowych: PROFINET, PROFIBUS oraz AS-I z firmy Indu-Sol. Pokażą narzędzia do monitowania, zarządzania oraz diagnostyki tych sieci. Dodatkowo będzie można zobaczyć produkty do zdalnego dostępu eWON Cosy oraz eWON Flexy. Będzie można zobaczyć także najnowszego PROFINETOWEGO, switcha zarządzalnego PROMESH P20 (Indu-Sol) z fukcją firewalla spełniającego jako jedno z nielicznych urządzeń na rynku Confirmance Class III.

Stercontrol to autoryzowany dostawca sprzętów między innymi firmy Siemens. Warto go odwiedzić, aby zobaczyć jakie nowości ma w swojej ofercie, dopytać o dobór elementów do aplikacji i ustalić warunki współpracy.

W ofercie Stercontrol znajdziesz takich producentów jak: Siemens, WebHMI, eWon. LENZE, HARTING, OMRON, SCHNEIDER ELECTRIC, IBHSOFTEC, WEIDMULLER, TURCK, PHOENIX CONTACT, PILZ, SICK, EATON.

Stoisko J20

Zobacz sklep internetowy: https://www.stercontrol.pl

 

 

 

KUKA

Podczas tegorocznej edycji targów Automaticon KUKA Polska zaplanowała oficjalną, polską premierę nowego modelu robota KR Quantec. Nowa generacja KR Quantec wyznacza nowe horyzonty – zarówno w klasycznym, jak i cyfrowym świecie produkcji. Nowy model zachwyca wydajnością, wszechstronnością i efektywnością nawet w trudnych warunkach pracy. Klienci docenią KR Quantec-2 także za oszczędności w kwestii konserwacji robota.

Na stoisku KUKA Polska zaprezentuje także robota współpracującego KMR iiwa i najszybszego w swojej klasie robota KR 3 R540 z ready2_pilot.

Stoisko C7

https://www.kuka.com/

 

 

 

IXON

IXON jest znany jako najbardziej bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie Zdalnego Dostępu i Przemysłowego Internetu Rzeczy IIoT dla producentów maszyn i integratorów systemów. Na naszym blogu wystawialiśmy już recenzję o VPN IXrouter. IXON pozwala na poprawę wydajności, zmniejszenie kosztów i zapewnienie lepszej obsługi maszyn. Skonfiguruj zdalny dostęp do swoich maszyn na całym świecie a będziesz mógł monitorować, programować i rozwiązywać problemy w dowolnym miejscu i czasie. Koniec z marnowaniem czasu na skomplikowane konfiguracje i ustawienia dzięki najłatwiejszemu rozwiązaniu – Chmurze IXON. Odwiedź stoisko D17 w hali 1, aby porozmawiać ze specjalistami i uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby ocenić rozwiązanie IXON z nowym zestawem testowym.

Stoisko D17

Więcej informacji o IXON na AUTOMATICON: https://www.ixon.cloud/pl/blog/ixon-na-automaticon-2019

 

 

 

Multiprojekt

Naszym zdaniem to wydarzenie wręcz kultowe w branży automatyki. W tym roku chcemy zaskoczyć odwiedzających ciekawą budową stoiska i wygodną strefą Klienta na antresoli, uchylimy rąbka tajemnicy i przedstawimy dotychczasowe efekty naszej pracy nad projektami, które aktualnie rozwijamy, a także zaprezentujemy produkty, o które rozszerzamy naszą ofertę. Większość urządzeń na stoisku przedstawimy w ciekawych, działających aplikacjach.
Targi to dla nas okazja do spotkania z Klientami z różnych rejonów Polski, przedstawienia nowych produktów w przykładowych aplikacjach, porozmawiania o potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Czasem Klienci wpadają na nasze stoisko, by uzyskać pomoc w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania w ich zakładzie. Na nich będą czekać nasi doradcy techniczni. Automaticon to także możliwość przebywania w niezwykle innowacyjnym środowisku, inspirujące spotkania z innymi specjalistami z branży oraz dyskusje o kierunkach rozwoju automatyki i przemysłu w Polsce.

Dr inż. Grzegorz Góral, Wiceprezes Zarządu firmy Multiprojekt Automatyka

Stoisko: J18/K17, hala 3

http://www.multiprojekt.pl

 

 

 

Murrelektronik

Podczas targów zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu zasilania o dużej efektywności energetycznej umożliwiające diagnostykę. Pokażemy rozbudowane systemy I/O, efektywne złącza przemysłowe oraz interfejsy usprawniające komunikację urządzeń. Produkty te są istotne dla Przemysłu 4.0 – umożliwiają tworzenie inteligentnej fabryki i efektywne sterowanie procesem produkcji. Murrelektronik jest wiodącym dostawcą zaawansowanych technologii i indywidualnych rozwiązań dla systemów automatyki przemysłowej, instalacji zdecentralizowanych oraz urządzeń sieciowych. Spółka współpracuje z zakładami produkcyjnymi różnych gałęzi przemysłu. Dostarczają klientom kompleksowe rozwiązania redukujące koszty i zwiększające wydajność produkcji.

https://www.murrelektronik.pl/

Stoisko A-28/B-25

 

 

 

EUCHNER

Już po raz drugi na targach Automaticon swoje produkty zaprezentuje firma EUCHNER, której przedstawicielstwo w 2018 roku zostało otwarte w Katowicach. Wśród legendarnych produktów marki, takich jak wielofunkcyjne moduły drzwiowe MGB, czy system dostępu do maszyn oparty o technologię RFID EKS, firma EUCHNER zaprezentuje nowość w ofercie: modułowy system drzwiowy MGBs, do montażu na profilach czy drzwiach narożnych.

Stoisko C6

Więcej na: https://www.euchner.de/en-us/

 

 

 

Siemens

Siemens zaprasza na wykłady techniczne, które organizują na targach Automaticon. Opowiedzą o branżowych trendach oraz najnowszych rozwiązaniach w zakresie systemów techniki napędowej, sterowania i bezpieczeństwa. Poniżej znajdziesz szczegółową agendę, zapisz się na wybrane wykłady, a jeżeli żadne z proponowanych tematów Cię nie zainteresowały, zaproponuj własne zagadnienie, które omówisz indywidualnie z ekspertem Siemens. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w wykładach, obejrzyj live stream na YouTube!

Wykłady odbywają się w budynku głównym w sali C, która znajduje się na pierwszym piętrze.

https://wydarzenia.siemens-info.com/automaticon

Agenda wykładów:

27.03.2019 (środa)
10:00 – 10.45 Nowości w ofercie komputerów przemysłowych SIMATIC IPC – Michał Urliński, Siemens
11:00 – 11.45  Układy łagodnego rozruchu 3RW5 w środowisku TIA Portal – Daniel Małż, Grzegorz Wilk, Siemens
12:00 – 12.45 Wirtualne uruchomienie i cyfrowy bliźniak maszyny produkcyjnej – Michał Bereza, Siemens
13:00 – 13.45 Elastyczny i wydajny system sterowania na bazie SIMATIC S7-1200 – nowości w TIA V15.1 – Mirosław Kuligowski, Siemens
14:00 – 14.45 Aparatura elektryczna z komunikacją przemysłową – Grzegorz Bratek, Siemens
15:00 – 15.45 Zdalny dostęp do maszyn i instalacji przemysłowych – SINEMA RC – Mateusz Palowski, Siemens
16:00 – 16.45 Spotkanie z ekspertami Siemens (panel dyskusyjny)
28.03.2019 (czwartek)
10:00 – 10.45 Sterowniki redundantne SIMATIC S7-1500 R/H – Michał Bereza, Siemens
11:00 – 11.45 Nowości w środowisku projektowym TIA Portal V15.1 – Michał Bereza, Siemens
12:00 – 12.45 Nowości HMI i WinCC SCADA – Aleksandra Baranowska/Krzysztof Okoński, Siemens
13:00 – 13.45 Bezpieczeństwo maszyn – realizacja funkcji zatrzymania i wyłączenia awaryjnego zgodnie z normami zharmonizowanymi – Daniel Małż, Siemens
14:00 – 14.45 Nowe przekształtniki SINAMICS G120X – Adam Stec, Siemens
15:00 – 15.45 Dodatkowy wykład – wybór uczestników
16:00 – 16.45 Spotkanie z ekspertami Siemens (panel dyskusyjny)

 

 

 

ANIM

Podczas targów Automaticon 2019 firma ANIM zaprezentuje niezawodną aparaturę kontrolno-pomiarową do zastosowania w przemyśle. Oprócz sygnalizatorów ciśnienia, przetworników pomiarowych i czujników, na stoisku zobaczycie świecący kebab, zdalne sygnalizatory, lodówkę z Androidem i w pełni wyposażony przenośnik kubełkowy. Będzie mnóstwo sprzętu przeznaczonego do obszarów zagrożonych wybuchem i komponenty bezpieczeństwa. Dodatkowo zostaną zademonstrowane prawdziwe czujniki koloru, analizatory światła i elementy wyposażenia szaf sterowniczych,w tym klimatyzatory. Jeżeli ktoś poszukuje innowacji w dziedzinie pomiaru temperatury, to tylko na stoisku ANIM zapozna się z jedynym na rynku, specjalnym szybkozłączem.

Stoisko K1

www.anim.com.pl

 

 

 

BECKHOFF

Hasłem firmy Beckhoff jest „New Automation Technology“ oznaczające uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji. Są one używane na całym świecie w szerokim spektrum aplikacji – poprzez automatykę przemysłową, procesową, robotykę, automatykę maszyn aż po automatykę budynkową. Na targach Automaticon, w trochę zmienionej formie, firma zaprezentuje swoje rozwiązania dla każdej z powyższych branż. Na stoisku, oprócz w pełni automatycznego system transportu XTS, zwiedzający będą mogli przekonać się jak, dzięki produktom firmy Beckhoff, zrobić aplikację PLC czy uruchomić maszynę 4-osiową w 15 minut!

Dnia 28 marca (czw) prowadzą również seminarium: Napędzamy Przemysł 4.0 – rozwiązania firmy Beckhoff w przemyśle maszynowym. Zapraszamy do Sali B1, o godz. 14.00. Przed wejściem na seminarium Beckhoff zbierać będzie wizytówki, a na koniec seminarium rozlosuje wśród uczestników nagrody. Nie może Was tam zabraknąć.

Stoisko C13/B18

Strona: www.beckhoff.pl

 

 

 

SABUR

Zapraszamy na organizowane przez nas seminaria techniczne:

“4 w 1 dla Przemysłu 4.0”, podczas którego dowiesz się:

 • Jak stworzyć kompleksowy i innowacyjny system automatyki?
 • W jaki sposób i wg jakich kryteriów wybrać urządzenia  i oprogramowanie wchodzące w jego skład?
 • Na które z funkcjonalności zwrócić szczególną uwagę?
 • I w efekcie, jakich korzyści finansowych i niefinansowych można się spodziewać?

„Analityczne narzędzia klasy Industrial Intelligence”, w trakcie którego:

 • Opowiemy o funkcjonalnościach i możliwościach nowoczesnego rozwiązania klasy Industrial Intelligence.
 • Przedstawimy historie firm, które zdecydowały się na jego wdrożenie.
 • Wskażemy kolejność realizowanych działań.
 • Omówimy korzyści wynikające z zastosowania rozwiązania.

Rejestracja na stronie http://bit.ly/seminariumsabur

Stoisko A2/B1

W tym roku na naszym stoisku rozwiązania firmy RACOM – M!DGE2 i RipEX2,  RK21 od ASEM, Dream Report 5 – Ocean Data Systems, SBC Supervisor EM firmy SAIA, oraz nasze autorskie rozwiązanie: System zarządzania i monitoringu zużycia mediów.

 

 

 

Coleman

Drukarka inkjet 9450  firmy  Markem – Imaje, z systemem kontroli Mark&Read  do znakowania produktów,  do druku unikalnych kodów promocyjnych i kodów QR, zapewnia najwyższej jakości zawsze poprawne znakowanie.

9450 – solidnej konstrukcji, o 20% szybsza od innych modeli znacznie podnosi wydajność produkcji i eliminuje przestoje. Dzięki szerokiej gamie permanentnych atramentów czarnych i pigmentowych, odpornych na wulkanizację, wodę, alkohol i benzynę, drukarka pozwala uzyskać trwały, kontrastowy nadruk na różnego rodzaju podłożach, nawet na PE, PVC, LSZH, PP. Atrament widzialny w świetle UV oraz atrament permanentny zabezpieczają produkt przed fałszowaniem.

Modele 9450E  oraz 9450EC  , to urządzenia do najbardziej wymagającego znakowania kabli, przewodów, rur, gumy oraz profili.

Stoisko H2

coleman.pl

 

 

 

SEMINARIA PODCZAS TARGÓW AUTOMATICON 2019

26 marca SALA – A

1000 ÷ 1530  Warsztaty ABB

26 marca SALA – B1

1000 ÷ 1645 Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych.
Piotr Golis, Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.)

27 marca SALA – A

1000 ÷ 1145 Diagnostyka predykcyjna mechanicznych elementów napędowych za pomocą funkcji Condition Monitoring w sterownikach PLC AC 500 od firmy ABB.
1200 ÷ 1245 Internet Rzeczy (IIoT) w telemetrii dla zastosowań profesjonalnych. INVENTIA Sp. z o.o.
1300 ÷ 1345 4 w 1 dla Przemysłu 4.0, czyli sterowanie, wizualizacja i obsługa danych procesowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań firmy ASEM. SABUR Sp. z o.o.
W celu zgłoszenia udziału prosimy o zarejestrowanie się na stronie http://bit.ly/seminariumsabur
1400 ÷ 1445 Analityczne narzędzia klasy Industrial Intelligence, czyli raporty i pulpity nawigacyjne dla przemysłu i IoT. Praktyczne zastosowania krok po kroku. SABUR Sp. z o.o
W celu zgłoszenia udziału prosimy o zarejestrowanie się na stronie http://bit.ly/seminariumsabur
1500 ÷ 1545 Movicon.Next – nowa generacja oprogramowania SCADA. AB-MICRO Sp. z o.o.

27 marca SALA – B1

1100 ÷ 1145 Problem n-tej osi – wieloosiowe kontrolery ruchu. MULTIPROJEKT Automatyka Sp. z o.o.
1200 ÷ 1245 Nowy wymiar serwonapędów Estun. MULTIPROJEKT Automatyka Sp. z o.o.
1300 ÷ 1325 Przykłady eliminacji problemów technicznych występujących podczas badań EMC urządzeń prototypowych. PIAP
1325 ÷ 1345 Możliwości robotyzacji w przemyśle spożywczym. PIAP
1400 ÷ 1445 Monitoring i wizualizacja procesów produkcyjnych. SEM

27 marca SALA – B2

1000 ÷ 1145 5 najczęściej zadawanych pytań o bezpieczeństwo maszyn w zakładzie produkcyjnym. TECH-SYSTEM Group
1200 ÷ 1245 Kalibracja higrometrów w niskim zakresie pomiarowym wilgotności. STORK Instruments.

27 marca SALA – C

1000 ÷ 1045 Nowości w ofercie komputerów przemysłowych SIMATIC IPC.
1100 ÷ 1145 Układy łagodnego rozruchu 3RW5 w środowisku TIA Portal.
1200 ÷ 1245 Wirtualne uruchomienie i cyfrowy bliźniak maszyny produkcyjnej.
1300 ÷ 1345 Elastyczny i wydajny system sterowania na bazie SIMATIC S7-1200 – nowości w TIA V15.1.
1400 ÷ 1445 Aparatura elektryczna z komunikacją przemysłową.
1500 ÷ 1545 Zdalny dostęp do maszyn i instalacji przemysłowych – SINEMA RC.
1600 ÷ 1645 Spotkanie z ekspertami Siemens (panel dyskusyjny)

28 marca SALA – A

1000 ÷ 1145 Zamień stary zakład w inteligentną fabrykę – czyli co potrafi Orange Box. B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
1200 ÷ 1245 DataPortal – wizualizacja danych w Internecie Rzeczy (IIoT) i telemetrii. INVENTIA Sp. z o.o.
1300 ÷ 1345 4 w 1 dla Przemysłu 4.0, czyli sterowanie, wizualizacja i obsługa danych procesowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań firmy ASEM. SABUR Sp. z o.o.
W celu zgłoszenia udziału prosimy o zarejestrowanie się na stronie http://bit.ly/seminariumsabur
1400 ÷ 1445 Analityczne narzędzia klasy Industrial Intelligence, czyli raporty i pulpity nawigacyjne dla przemysłu i IoT. Praktyczne zastosowania krok po kroku. SABUR Sp. z o.o
W celu zgłoszenia udziału prosimy o zarejestrowanie się na stronie http://bit.ly/seminariumsabur
1500 ÷ 1645 Rozwiązania systemowe Rittal a Industry 4.0. RITTAL Sp. z o.o.

28 marca SALA – B1

1000 ÷ 1045 Aplikacje mobilne EUROTRONIC to dostęp do gromadzonych informacji zawsze gdy ich potrzebujesz – kluczowy element strategii „Przemysł 4.0”.EUROTRONIC Sp. z o.o.
1100 ÷ 1145 Panele HMI – coś więcej, niż wizualizacja w Przemyśle 4.0.
MULTIPROJEKT Automatyka Sp. z o.o. 
1200 ÷ 1245 Czujny obserwator – przyszłość systemów MES.
MULTIPROJEKT Automatyka Sp. z o.o.
1300 ÷ 1345 Przeprowadź xrewolucję w twoim przedsiębiorstwie! Rozwiązania dla serwisu i utrzymania ruchu oparte o przemysłowe SMART GLASSES. XREVOLUTIONS
1400 ÷ 1445 Napędzamy Przemysł 4.0 – rozwiązania firmy BECKHOFF w przemyśle maszynowym.
BECKHOFF Automation Sp. z o.o.

28 marca SALA – B2

1000 ÷ 1145 5 najczęściej zadawanych pytań o bezpieczeństwo maszyn w zakładzie produkcyjnym. TECH-SYSTEM Group

 

1200 ÷ 1245 Mikrokable dla automatyki. TECHNOKABEL S.A.
1300 ÷ 1345 Robot Union – stymulowanie firm do tworzenia nowych technologii oraz systemów dla nowych rynków rozwiązań robotycznych. Zaproszenie do 2. konkursu na projekty PIAP

28 marca SALA – C

1000 ÷ 1045 Sterowniki redundantne SIMATIC S7-1500 R/H.
1100 ÷ 1145 Nowości w środowisku projektowym TIA Portal V15.1.
1200 ÷ 1245 Nowości HMI i WinCC SCADA.
1300 ÷ 1345 Bezpieczeństwo maszyn – realizacja funkcji zatrzymania i wyłączenia awaryjnego zgodnie z normami zharmonizowanymi.
1400 ÷ 1445 Nowe przekształtniki SINAMICS G120X.
1500 ÷ 1545 Spotkanie z ekspertami Siemens (panel dyskusyjny)

 

Zespół iAutomatyka.pl będzie krążył po targach 27-28 marca. Do zobaczenia! 

Reklama

19 marca 2019 / Kategoria: , ,
 • Autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl
 • Redaktor naczelny w iAutomatyka.pl. Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby wspólnie z Automatykami, Firmami i Integratorami publikować i szerzyć informacje związane z automatyką.  Nazywamy to Projektem iAutomatyka! Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po wpisy informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam Automatyków do założenia bezpłatnego konta i publikowania artykułów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania artykułów wśród społeczeństwa automatyków.
 • Profil Autora
 • https://iautomatyka.pl/

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Relacja z targów Warsaw Industry Week 2019 okiem iAutomatyka.pl

Relacja z targów Warsaw Industry Week 2019 okiem iAutomatyka.pl

>KLIKNIJ<

Finał Ligi Mistrzów Automatyki WAGO – zobacz najlepsze zgłoszenia

Finał Ligi Mistrzów Automatyki WAGO – zobacz najlepsze zgłoszenia

>KLIKNIJ<

Zdalny dostęp do PLC z IXON Cloud

Zdalny dostęp do PLC z IXON Cloud

>KLIKNIJ<

Co warto zobaczyć na targach SPS IPC Drives? Pierwsze w pełni zintegrowane rozwiązanie ABB i B&R

Co warto zobaczyć na targach SPS IPC Drives? Pierwsze w pełni zintegrowane rozwiązanie ABB i B&R

>KLIKNIJ<

Autoidentyfikacja na wszystkich poziomach. Kody 1D, 2D i RFID od SICK

Autoidentyfikacja na wszystkich poziomach. Kody 1D, 2D i RFID od SICK

>KLIKNIJ<

Bezpłatne szkolenie ‚Przemysł 4.0 dla menadżerów przedsiębiorstw’

Bezpłatne szkolenie ‚Przemysł 4.0 dla menadżerów przedsiębiorstw’

>KLIKNIJ<

Jak dobrać komputer przemysłowy pod system SCADA?

Jak dobrać komputer przemysłowy pod system SCADA?

>KLIKNIJ<

Jak zapewnić bezpieczeństwo Twojej maszynie? Odc. 1. Sterownik bezpieczeństwa – co to jest?

Jak zapewnić bezpieczeństwo Twojej maszynie? Odc. 1. Sterownik bezpieczeństwa – co to jest?

>KLIKNIJ<

Ruch pod kontrolą – poznaj zaawansowane funkcje Trio Motion, Estun, Sesame

Ruch pod kontrolą – poznaj zaawansowane funkcje Trio Motion, Estun, Sesame

>KLIKNIJ<

7 praktycznych zastosowań IIoT w automatyce przemysłowej

7 praktycznych zastosowań IIoT w automatyce przemysłowej

>KLIKNIJ<

Zgrupowanie Kadry Polski w Lutowaniu na targach Warsaw Industry Week

Zgrupowanie Kadry Polski w Lutowaniu na targach Warsaw Industry Week

>KLIKNIJ<

Darmowe szkolenia z projektowania systemów HMI/SCADA od Schneider Electric

Darmowe szkolenia z projektowania systemów HMI/SCADA od Schneider Electric

>KLIKNIJ<

Webinaria ze Schneider Electric – Serwonapędy, PLC, HMI, UR.

Webinaria ze Schneider Electric – Serwonapędy, PLC, HMI, UR.

>KLIKNIJ<

Poznaj CPL410 – część 3: Konfiguracja OPC UA pomiędzy PAC oraz IPC cz. I

Poznaj CPL410 – część 3: Konfiguracja OPC UA pomiędzy PAC oraz IPC cz. I

>KLIKNIJ<

KONKURS IAUTOMATYKA LISTOPAD 2019

KONKURS IAUTOMATYKA LISTOPAD 2019

>KLIKNIJ<

Poznaj możliwości i korzyści płynące z platformy IIoT

Poznaj możliwości i korzyści płynące z platformy IIoT

>KLIKNIJ<

Mapowanie adresów fizycznych IO na zmienne globalne na przykładzie środowiska Codesys

Mapowanie adresów fizycznych IO na zmienne globalne na przykładzie środowiska Codesys

>KLIKNIJ<

Czy jesteś zdecydowany na robotyzację?

Czy jesteś zdecydowany na robotyzację?

>KLIKNIJ<

Praktyczne zastosowania Przemysłu 4.0 – wywiad z Mitsubishi Electric

Praktyczne zastosowania Przemysłu 4.0 – wywiad z Mitsubishi Electric

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast #17: PROFINET

Automatyczny Podcast #17: PROFINET

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

 • System MasterIN firmy Finder składa się z przekaźnikowych modułów sprzęgających z terminalami Push-in. Technologia ta reprezentuje najnowsze osiągnięcia w bezśrubowych ‘sprężynowych’ zaciskach, oferujących szybką instalację. W porównaniu do...
 • Poniższy poradnik jest zbiorem schematów połączeń elektrycznych. W poradniku zapoznamy się z podstawami wprowadzenia do systemów przekaźnikowych, sekwencji przełączeń przekaźników, porównania systemów przekaźnikowych z systemami tradycyjnym...
 • Przy użyciu flexROOM® można szybko i łatwo realizować automatykę budynkową na potrzeby biur i budynków administracyjnych, zgodną z obowiązującymi normami i efektywną energetycznie. flexROOM® to szeroki wachlarz rozwiązań dla automatyki budy...
 • Przeznaczony do pracy na wolnym powietrzu EMC / ekranowany Zakres zastosowania Budowa instalacji przemysłowychBudowa maszynTechnika grzewcza i klimatyzacyjnaElektrownie Dla przemiennika częstotliwości zasilającego 3 – fazowe silniki A...
 • Pomiar odległości to jedna z podstawowych dziedzin w technologii czujników. Do określania położenia w różnorodnych zastosowaniach wykorzystywana jest szeroka gama procesów. Firma Pepperl+Fuchs już teraz – w odróżnieniu od konkurencji ...
 • Nowe modułowe sterowniki programowalne PLC firmy Eaton umożliwiają producentom maszyn i systemów opracowywanie nowoczesnych koncepcji automatyki, zwłaszcza w połączeniu z systemem XN300 I/O i panelem dotykowym XV300. Modułowy sterownik zape...Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…