Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków, opracowuje ołowiowo-kwasowe akumulatory samochodowe oraz zaawansowane akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz systemy wnętrz samochodowych.

MENU PROFIL

WYRÓŻNIONE FIRMY

DODAWANIE CV DO BAZY AUTOMATYKÓW

Wybierz kilka kategorii określających Twoje możliwości i potrzeby
Adres e-mail będzie publicznie dostępny
Podany numer telefonu będzie publicznie dostępny ale za to możesz otrzymać ciekawe zlecenia.
Maximum selections: 3
UWAGA! Przy importowaniu danych z LinkedIn należy w tym polu zmienić lokalizację na język polski.
Dodaj swoje zdjęcie, najlepiej o kwadratowych wymiarach 150x150px lub większą
Napisz kilka słów o sobie i o tym co potrafisz robić. Możesz napisać też, do czego można Cię wynająć np. Do programowania czy składania szaf itp.
Opcjonalnie załaduj swoje CV do podglądu pracodawcy. Maksymalny rozmiar pliku: 128 MB.
Podaj oczekiwane wynagrodzenie np. "150 zł/h" jeśli rozliczasz się godzinowo lub np. "6000 zł netto" Jeśli takiej oczekujesz wypłaty na rękę
Dodaj zdjęcia prezentujące Twoje portfolio np. zbudowane szafy, skrzynka narzędziowa, ekrany HMI, SCADA, projekty i inne zdjęcia zachęcające do kontaktu z Tobą.
Akceptuję regulamin Portalu iAutomatyka.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iAutomatyka s.c. z siedzibą w Białymstoku, ul. Żurawia 71 lok 2.13, 15-540 Białystok, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu publicznego umieszczenia tych danych (łącznie z adresem e-mail i numerem telefonu) na portalu www.iautomatyka.pl jako prezentacja osoby oraz otrzymywania ofert pracy i zleceń na wykonywanie prac.

UWAGA!

Do bazy automatyków bezpłatnie mogą dodawać wpisy (CV) jedynie osoby fizyczne (np. studenci, inżynierowie, automatycy, pracownicy firm) i jednoosobowe działalności gospodarcze.

Automatyku! 

Pamiętaj, że na iAutomatyka.pl możesz dodawać artykuły o automatyce oraz ciekawostki (np. filmy z YouTube). Twoje publikację będą pojawiać się pod Twoim wpisem w Bazie Automatyków. W ten sposób możesz budować swoje portfolio. Doskonałym przykładem jest użytkownik:
Rafał Lelito. Dołącz do Projektu iAutomatyka!


Dla firm na iAutomatyka.pl jest przygotowany oddzielny katalog branżowy. Patrz oferta.

Jeśli chcesz dodać firmę Integratorską to skorzystaj z tego formularza.

Oferty pracy i zlecenia proszę dodawać w ofertach pracy.

Bądź na bierząco

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…