Data dodania 25 lipca 2017 /

Dla każdego przewodu właściwa złączka

Łączenie przewodów jednego typu, np. samych jednodrutowych, czy też różnych typów, np. jedno-, wielodrutowych i linkowych – WAGO ma do każdego rozwiązania odpowiednią złączkę instalacyjną.

Od oryginalnych złączek instalacyjnych WAGO seria 273 po wielowtyki WINSTA® do tworzenia instalacji budynkowych – WAGO oferuje szeroki program komponentów z zastosowaniem innowacyjnej techniki zacisku sprężynowego. Wszystkie wyroby WAGO dla elektrotechniki bazują na technologii zacisku sprężynowego. Tylko ona gwarantuje stuprocentową funkcjonalność i niezawodność połączeń bez konserwacji.

Montaż i demontaż przewodu dosłownie w sekundę – złączki instalacyjne WAGO wyróżniają się tym od ponad 35 lat. W rozdzielnicach, puszkach instalacyjnych, na szynie montażowej – wyroby WAGO zawsze cechuje niezawodność, dlatego tak doskonale sprawdzają się w budownictwie, energetyce, przemyśle samochodowym, maszynowym i technice procesowej.

 Złączki zasilające do opraw oświetleniowych i urządzeń

Złączki zasilające do podłączania urządzeń i opraw oświetleniowych

Złączki zasilające WAGO umożliwiają proste i niezawodne połączanie opraw oświetleniowych i urządzeń. Seria 294 przeznaczona jest w szczególności do podłączania opraw oświetleniowych, systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, ale także pomp.

Wariant Linect® (seria 294) wyposażony jest dodatkowo w interfejs Linect® do wielowtyków WINSTA®.

więcej

 Złączki instalacyjne

Złączki instalacyjne – od klasycznej złączki do puszek instalacyjnych WAGO, przez złączki oświetleniowe, do złączek instalacyjnych dla wszystkich rodzajów przewodów

Bezgwintowa technologia zacisku wynaleziona przez WAGO wyznaczyła przed ponad 30 laty nowe standardy dla instalacji elektrycznych. Na tej bazie opracowaliśmy wiele nowych serii wyrobów i dzisiaj WAGO jest światowym liderem oferującym rozwiązanie dla wszystkich powszechnie stosowanych systemów połączeń. Do aktualnych innowacji należy seria 2273: złączka do puszek instalacyjnych WAGO COMPACT jest do 63 % mniejsza niż inne dostępne na rynku złączki do puszek instalacyjnych i oferuje przy tym dodatkowe funkcje gwarantujące niezawodność połączenia. Złączka instalacyjna COMPACT z serii 221 jest przeznaczona do wszystkich rodzajów przewodów: o 40 % mniejsza niż poprzednia oferuje dodatkowe funkcje bezpieczeństwa – przezroczystą obudowę oraz prostszą obsługę.

więcej

 Złączki i listwy zaciskowe mocowane na płycie montażowej

Bloki zasilające do przyłączania urządzeń elektrycznych oraz złączki modularne i kompaktowe listwy zaciskowe

Bloki zasilające WAGO oraz złączki modularne i kompaktowe listwy zaciskowe oferują elastyczne sposoby montażu, możliwości tworzenia różnorodnych połączeń elektrycznych i łatwą obsługę.

więcej

 Złączki do stateczników i kondensatorów

Złączki prezentowane na tej stronie są tylko przykładami z bogatej palety rozwiązań.WAGO jako lider technologii także w tej dziedzinie oferuje dowolne warianty złączek do stateczników lub pokryw kondensatora.

więcej

 Złączki do transformatorów

Złączki do transformatorów WAGO są dostępne w wykonaniach z zaciskiem CAGE CLAMP®, z zaciskiem gwintowym lub jako złączki bezpiecznikowe z zaciskiem gwintowych. Złączki do transformatorów z zaciskiem CAGE CLAMP® umożliwiają szybkie i bezpośrednie połączenie lakierowanego drutu nawojowego cewki za pomocą zacisku nacinającego.

więcej

 Akcesoria do złączek instalacyjnych

WAGO oferuje bogaty program akcesoriów do złączek instalacyjnych:

  • Materiały oznacznikowe i urządzenia do tworzenia opisów
  • Narzędzia
  • Oznaczniki na przewody i kable
  • Przyciski
  • Piny łączące
  • Odciążenie przewodów
  • Adapter montażowy
  • i in.
POLECANE