Data dodania 6 maja 2019 /

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ZELKON Sp. zo.o. w Rzeszowie powstało w 1994 roku. Działalność produkcyjną i usługową rozpoczęliśmy głównie na potrzeby ZELMER. Stopniowo rozszerzaliśmy zakres usług oraz krąg Zleceniodawców. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych rozwiązań opartych na projektach Zleceniodawcy,jesteśmy przygotowani również do zaproponowania własnych rozwiązań oraz opracowania niezbędnej dokumentacji. Nawiązaliśmy współpracę z konstruktorami branży: konstrukcje metalowe, konstrukcje podległe UDT, mechaniki, pneumatyki i wibroakustyki stosowanej. Doświadczenia zdobyte podczas dotychczasowej działalności pozwoliły na realizację skomplikowanych zamówień dostosowanych do indywidualnych wymagań zleceniodawcy.

  • AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

We współpracy z biurami konstrukcyjnymi oferujemy zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie urządzeń wspomagających procesy technologiczne. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych rozwiązań opartych na dokumentacji własnej lub Zleceniodawcy.

  • OSŁONY BHP

Zgodnie z obowiązującym prawem maszyny i urządzenie powinny być wyposażone w odpowiednie osłony i zabezpieczenia. Oferujemy zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie osłon, które pracują w cyklu automatycznym i są w pełni zintegrowane ze sterowaniem urządzenia

  • WALKA Z HAŁASEM

We współpracy z Biurem Inżynierskim „VIBA” oferujemy projekt, wykonanie i zamontowanie ustrojów dźwiękochłonnych i dźwiękochłonno-izolacyjnych dla maszyn, urządzeń i w obiektach budowlanych. Stosowane przez nas rozwiązania oraz zastosowane materiały i technologie gwarantują uzyskanie doskonałych efektów.

POLECANE