Data dodania 1 czerwca 2020 /

W ramach zdalnego monitorowania, poza dwoma już istniejącymi mechanizmami, firma Weintek wprowadza opcję podglądu wizualizacji przez przeglądarkę – WebView.

W ramach zdalnego monitorowania, poza dwoma już istniejącymi mechanizmami: cMTViewer i VNC, firma Weintek wprowadza opcję podglądu wizualizacji przez przeglądarkę – WebView. WebView umożliwia monitorowanie ekranu panelu HMI w przeglądarce internetowej przy użyciu telefonów, tabletów, laptopów, bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowego oprogramowania.

Używanie WebView jest bardzo proste: w przeglądarce internetowej należy połączyć się ze stroną ustawień panelu HMI, kliknąć przycisk WebView, a następnie pojawi się gotowy do działania interaktywny ekran HMI.

WebView można ustawić tak, aby uruchamiał się samoczynnie. W tym wypadku zamiast strony ustawień, przeglądarka internetowa łączy się z wizualizacją HMI.

Dla urządzeń przenośnych/mobilnych WebView obsługuje tryb jednoręczny, umożliwiający użytkownikom przeciąganie i przewianie jedną ręką, ułatwiając zdalną obsługę HMI na urządzeniach przenośnych/mobilnych.

Dodatkowo WebView jest zoptymalizowany dla typowych przeglądarek internetowych, tak aby zapewnić najwyższy poziom kompatybilności oraz znakomite doświadczenia użytkownika.

Wyobraź sobie: Bierzesz swój telefon i otwierasz usługę EasyAccess 2.0 oraz wbudowaną przeglądarkę. Ekran HMI pojawia się natychmiast, gdziekolwiek jesteś! To jest WebView. Nowa liga monitowania w przemyśle.

Kategoria : Produkty
Opcje : NOWOŚĆ!
Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
POLECANE