Data dodania 26 kwietnia 2021 /
Kompleksowy pomiar energii jest niezbędny do optymalizacji jej zużycia. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe liczniki energii, które mają wiele zalet.

Oprócz wartości energii czynnej i biernej, liczniki energii rejestrują również częstotliwość sieci oraz prąd, napięcie i moc dla wszystkich faz. Użytkownik widzi wszystkie parametry dotyczące energii na dużym wyświetlaczu.

Nowe liczniki energii to prawdziwi profesjonaliści w zakresie komunikacji. Wszystkie urządzenia są wyposażone zarówno w interfejs M-Bus, jak i Modbus, użytkownik może wybrać, który z nich będzie stosował. Ponadto są dostępne dwa interfejsy S0 dla obu kierunków energii, przy czym częstotliwość impulsów jest konfigurowalna.

Konfiguracja i obsługa nowych liczników jest bardzo prosta: duży wyświetlacz umożliwia obsługę za pomocą przycisków dotykowych. Do konfiguracji może zostać użyta aplikacja mobilna, która komunikuje się z urządzeniem przez Bluetooth®.

Nowe liczniki energii mogą realizować najróżniejsze zadania w aplikacjach budynkowych i przemysłowych, a dzięki zgodności z dyrektywą MID są możliwe również aplikacje do rozliczania zużycia energii.

Zaciski Push-in CAGE CLAMP® z dźwignią pozwalają na bardzo proste podłączanie przewodów, co przekłada się na oszczędność czasu. Szerokość liczników wynosi jedynie 72 mm w wersji z pomiarem bezpośrednim i tylko 35 mm w wersji do przekładników prądowych. To dla użytkownika spora oszczędność miejsca.

Korzyści:

  • Rejestrowanie wartości energii czynnej i biernej, częstotliwości sieci oraz prądu, napięcia i mocy dla wszystkich faz.
  • Dzięki zgodności z dyrektywą MID 2014/32/EU możliwe są aplikacje z rozliczaniem zużycia.
  • Intuicyjna konfiguracja: poprzez przyciski dotykowe lub aplikację mobilną komunikującą się przez Bluetooth®.
  • Oszczędność czasu podczas montażu dzięki zaciskowi Push-in CAGE CLAMP® z dźwignią

WIĘCEJ INFORMACJI 

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Aparatura pomiarowa
POLECANE