Data dodania 5 lipca 2021 /
Rodzina TOPJOB® S wzbogaciła się o nowe produkty – złączki 35° z przyciskiem, szczególne przydatne w układach na grzebieniowych płytach montażowych.

Rodzina TOPJOB® S wzbogaciła się o nowe produkty: od listopada 2020 roku dostępne są złączki 35° z przyciskiem, z serii 2202, które znajdują szczególne zastosowanie w układach na grzebieniowych płytach montażowych. Dlatego złączki tego typu są bardzo krótkie. Jednocześnie płaszczyzna podłączania przewodów jest nachylona pod kątem 35°, co ułatwia wprowadzenie przewodów do grzebienia przewodowego.

Systemy płyt grzebieniowych, które są ważnym elementem bezkanałowych systemów prowadzenia przewodów, ułatwiają wentylację i cyrkulację powietrza w szafie sterowniczej, a tym samym przyczyniają się do lepszego zarządzania temperaturą.

Ten typ oprzewodowania szafy sterowniczej jest szczególnie często spotykany w przemyśle samochodowym, w kolejnictwie i przemyśle wytwórczym. Kompaktowa konstrukcja złączek jest również doceniana w innych zastosowaniach, takich jak słupy sygnalizacji świetlnej, w których nie można zmieścić większych złączek.

Złączki WAGO 35° są dostępne w kolorach: szarym, niebieskim i żółto-zielonym, z otworami montażowymi lub przyciskami, w wersjach 3-przewodowych i 4-przewodowych. Do nowej złączki pasują wszystkie akcesoria TOPJOB® S, jak np. oznaczniki i mostki.

Korzyści:

  • Złączka przelotowa o idealnym kształcie do oprzewodowania na płytach grzebieniowych.
  • Kompatybilna z akcesoriami TOPJOB® S (np. oznacznikami i mostkami).
  • Wersje z otworami montażowymi lub przyciskami.
NR KAT.: 2202-630X, 2202-640X
Kategoria : Produkty
POLECANE