Data dodania 20 kwietnia 2018 / 303

Oferta uniwersalnych procesorów RFID powiększyła się właśnie o nowy typ – BIS V 6107, który zapewnia ogromne możliwości integracji przy użyciu  standardu TCP/IP oraz USB.

Implementacja protokołu TCP/IP i USB w procesorze BIS V pozwoliła na jego zastosowanie w zupełnie nowych aplikacjach, w szczególności w przypadku rozwiązań wykorzystujących komputery klasy PC i oprogramowania na nich zainstalowanego.  Przykładem takich rozwiązań są np. laboratoria  oraz urządzenia pomiarowe narzędzi maszyn sterowanych numerycznie. Możliwe jest także zintegrowanie danych dostarczanych przez nowy procesor BIS V bezpośrednio w zaawansowanych systemach klasy MES lub ERP, bez konieczności tłumaczenia danych z różnych protokołów komunikacyjnych. Istotną zaletą protokołu TCP/IP jest także jego niezależność od sieci przemysłowych. W praktyce przekłada się to zwiększenie elastyczności, jak również obniżenie kosztów całego przedsięwzięcia.

 

 

Nowa wersja procesora BIS V przejmuje wszystkie cechy poprzedników, począwszy od obsługi wszystkich częstotliwości używanych w RFID, poprzez możliwość podłączenia do 4 głowic równocześnie,  na możliwości odczytu/zapisu nośników wysokiej prędkości skończywszy.

 

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Sieci i komunikacja

Strona WWW :
www.balluff.pl
POLECANE
Wydarzenia