Data dodania 8 listopada 2017 / 421

SIPLUS

Indywidualnie dostosowane produkty, systemy i rozwiązania dla całego portfolio automatyki i techniki napędowej, przystosowane przede wszystkim do niezawodnej pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

W zależności od zastosowania, firma Siemens, przygotowuje urządzenia przystosowane do pracy w takich warunkach jak:

  • Temperatura otoczenia od -40/25 ° C do +60 / 70 ° C
  • Kondensacja, podwyższona wilgotność, (kurz, woda)
  • Zanieczyszczenia atmosfery
  • Różne wartości napięć, które różnią się od standardowych zakresów

Gwarancją właściwie wybranych produktów jest to, że wszystkie urządzenia w wersji SIPLUS przechodzą dodatkową, wewnętrzną kontrolę jakości. Takie rygorystyczne podejście do nadzoru zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa.

 


SIPLUS S7-1500

SIPLUS S7-1500 jako flagowy, zaawansowany sterownik jest obecnym standardem
w automatyce przemysłowej. Dzięki łatwej skalowalności, SIMATIC S7-1500 SIPLUS jest doskonałym rozwiązaniem do automatyzacji procesów, od pojedynczej maszyny
po kompletną instalację. Dzięki wielu technicznym innowacjom, sterownik S7-1500
jest kamieniem milowym w automatyce pod względem wydajności i użyteczności systemów.

SIPLUS S7-1200

SIMATIC S7-1200 SIPLUS oferuje również wysoki stopień niezawodności w rozszerzonym zakresie temperatur
oraz w środowisku szczególnie agresywnych gazów.
SIPLUS S7-1200 – Jest optymalnym rozwiązaniem dla większości potrzeb.

SIPLUS DP / ET 200SIMATIC ET 200MP

Skalowalna, modułowa struktura członka rodziny ET 200 zapewnia wysoką elastyczność i łatwą obsługę. Dzięki dopracowanej konstrukcji, SIPLUS ET 200MP może być wykorzystany w celu skrócenia czasu i zmniejszenia kosztów, a nawet do stosowania w wymagających warunkach środowiskowych.

SIMATIC ET 200SP

Najnowszy produkt z rodziny ET 200 zapewnia użyteczność i najwyższą wydajność w zwartej konstrukcji. SIPLUS ET 200SP może wytrzymać działanie trudnych warunków środowiskowych, np. w rozszerzonym zakresie temperaturowym ( w tym kondensacja) i w atmosferze o wysokim stopniu agresywności, podczas ekonomicznej pracy i niezawodności przez cały czas, nawet na wysokości do +5000 metrów.

SIMATIC ET 200S

Wielofunkcyjne i drobnomodułowy SIMATIC ET 200S I/O może być dokładnie dostosowany do indywidualnych zadań automatyzacji nawet w ekstremalnych warunkach otoczenia. Dzięki szerokiej gamie modułów (moduły interfejsu, moduły zasilające, cyfrowe jak i analogowe moduły sygnalizacyjne) i rozszerzonym zakresie temperatur, powszechnie stosowane ET 200S stanowi optymalne rozwiązanie dla najbardziej różnorodnych sektorów przemysłu.

SIMATIC ET 200M

Ekstremalne wymagania w rozbudowanych aplikacjach? Żaden problem – nowy modułowy SIPLUS ET 200M I/O oferuje optymalne rozwiązanie dla Twojej szafiy sterowniczej. Różne moduły interfejsów mają możliwośc podłączenia do sieci PROFINET lub PROFIBUS. SIPLUS ET 200M jest niezwykle wytrzymały i obsługuje zarówno standardowe aplikacje jak i projekty zaimplementowane i na co dzień pracujące w szczególnie trudnych warunkach przemysłowych.

SIPLUS S7-400 / PCS 7

Niezwykle wydajny, bardzo wytrzymały – Sterownik SIMATIC S7-400 SIPLUS stanowi optymalne rozwiązanie dla szczególnie intensywnego przetwarzania danych, zadań kontrolnych w zakresie automatyzacji produkcji i procesów. W branży produkcyjnej, duże prędkości przetwarzania zapewniają krótkie czasy cyklu pracy maszyny. Na tym tle, bardzo istotny staje się aspekt pracy w rozszerzonym zakresie temperatur oraz szkodliwym środowisku.

SIPLUS S7-300

Sterownik SIMATIC SIPLUS S7-300 jest w szczególności przeznaczony dla innowacyjnych rozwiązań systemowych w branży produkcyjnej – np. w przemyśle motoryzacyjnym. Działając jako uniwersalny system automatyki, sterownik stanowi optymalne rozwiązanie dla aplikacji zarówno centralnych jak i rozproszonych.

SIPLUS LOGO!

Inteligentny, wytrzymały i wydajny!

LOGO! SIPLUS, inteligentny moduł logiczny firmy Siemens, ułatwia szybką realizację zadań sterowania w dziedzinie mikro automatyki nawet w ekstremalnych warunkach otoczenia.

POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu