Data dodania 14 czerwca 2019 /

Nowy Power Panel z dedykowanym procesorem do HMI 

Power Panel C50 oferuje korzyści zarówno wydajnego sterownika, jak i nowoczesnego pojemnościowego ekranu dotykowego w jednym urządzeniu HMI. Power Panel jest wyposażony w dedykowany procesor do aplikacji HMI, dzięki czemu jest optymalnym rozwiązaniem do wizualizacji mapp View. Może być używany w temperaturach od -20°C to +60°C i nie wymaga wentylatora.

Nowoczesny ekran HMI z funkcją multi-touch jest dostępny w wersji z szybą przejrzystą lub antyrefleksyjną i dlatego idealnie nadaje się do projektowania maszyn klasy premium. Ekran dotykowy reaguje precyzyjnie i niezawodnie, nawet jeżeli operator ma na rękach grube skórzane rękawice. Gesty takie jak przybliżenie i przesunięcie zapewniają intuicyjną obsługę. Power Panel C50 jest dostępny z panoramicznym ekranem w pięciu rozmiarach od 7,0 do 15,6 cali.

Kompaktowy i niezawodny

Nowy Power Panel ma bardzo kompaktową konstrukcję, minimalną głębokość instalacji oraz funkcjonalne rozmieszczenie wyprowadzeń przewodów, dzięki którym panele są łatwe w montażu i nie wymagają dużej przestrzeni. Bez twardych dysków, wentylatorów ani akumulatorów – panele te nie wymagają konserwacji. Przednia część panelu zapewnia ochronę w stopniu IP65, dzięki czemu urządzenia doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach przemysłowych.

Wiele interfejsów

Wydajność Power Panel C50 można wykorzystać optymalnie dzięki licznym zabudowanym interfejsom, w tym POWERLINK, Ethernet i USB. Moduły I/O, osie i elementy bezpieczeństwa można również połączyć bezpośrednio z panelem. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.

Wykorzystanie atutów mapp View

 

Wysoce wydajny Power Panel C50 jest idealnym urządzeniem do obsługi wizualizacji mapp View. Dzięki pakietowi oprogramowania mapp View firma B&R oferuje dostęp do szerokiego świata technologii web bezpośrednio ze środowiska inżynierskiego. Inżynierowie automatycy mają narzędzia, których potrzebują, aby stworzyć wydajne i intuicyjne rozwiązania HMI. Nie ma potrzeby bezpośredniej pracy w technologiach HTML5, CSS czy JavaScript i ich znajomości. mapp View opiera się całkowicie na standardach web, zapewniając optymalne przeglądanie na każdym urządzeniu. Treści wyświetlane na wielu ekranach można dostosować do konkretnych użytkowników lub grup użytkowników.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE