Data dodania 31 października 2017 / 897

Głównym obszarem działalności firmy jest Automatyka Przemysłowa. Zajmujemy się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem układów automatyki oraz systemów sterowania dla wszelkich sektorów produkcji. Profil firmy obejmuje również modernizacje i serwis istniejących urządzeń.

Fundamentem oferty firmy SetCon są najnowocześniejsze rozwiązania liderów w produkcji komponentów automatyki na światowym rynku. Jest to jeden z powodów, dzięki którym, proponowane przez nas urządzenia automatyki i systemy sterowania są niezawodne i gwarantują długoletnią, bezawaryjną pracę. Nasze produkty cechują się szeroką funkcjonalnością, łatwością obsługi, a w przypadku konieczności rozbudowy, są elastyczne do adaptacji do nowych warunków pracy.

Ofertę budujemy korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w projektowaniu i wdrażaniu układów automatyki dla wymagających warunków przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, energetycznego i wytwórczego.

Zakres usług:

 • Programowanie sterowników PLC – m.in. Allen Bradley, Siemens, Mitsubishi,
 • Programowanie paneli operatorskich HMI – m.in. Allen Bradley, Proface, Weintek, Siemens,
 • Wizualizacja procesów produkcyjnych – SCADA m.in. RSView, InTouch, iFIX,
 • Projektowanie systemów automatyki,
  – projektowanie 3D i modelowanie CAD, CAM,
  – opracowanie algorytmów sterowania,
  – projekty AKPiA (Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki),
  – pomoc przy doborze optymalnego osprzętu,
 • Modernizacja linii produkcyjnych – usprawniamy, modernizujemy i uruchamiamy istniejące linie produkcyjne. Najczęstsze modyfikacje to:
  – wymiana sterowników PLC, – opracowanie algorytmów sterowania,
  – dodanie nowych funkcjonalności pracy maszyny, linii produkcyjnych,
  – wymiana opomiarowania i okablowania obiektu,
  – poprawa systemów bezpieczeństwa, – szkolenia obsługi,
 • Projektowanie i programowanie systemów automatycznego sterowania i regulacji,
 • Projektowanie i budowa szaf sterowniczych,
 • Programowanie robotów przemysłowych – m.in. Kawasaki, Fanuc.
 • Świadczymy usługi serwisowe, wykonujemy przeglądy i konserwacje systemów automatyki, zmniejszając w ten sposób ryzyko ewentualnych usterek i przestojów.
 • W swojej ofercie posiadamy usługę E-SERVIS – w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym umożliwia ona zdalną kontrolę urządzeń automatyki poprzez sieć ethernet (serwisanci, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, w kilka minut są w stanie zdiagnozować układ, usunąć awarię lub rozpoznać jej przyczynę).

 

POLECANE
Wydarzenia