Data dodania 15 marca 2021 /

Zapraszamy Cię na mini kurs zdalnego dostępu SECOMEA. Kurs powstał z myślą o każdym, kto chce zgłębić tajniki zdalnego dostępu do maszyn i sieci przemysłowej. Zdalny dostęp rozwija się dynamiczne i zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w sytuacji w jakiej znalazł się świat. Dedykujemy ten kurs zarówno początkującym automatykom, serwisantom, projektantom jak i doświadczonym ludziom związanych z automatyką przemysłową.

Niniejszy kurs zawiera wybrane lekcje, które dadzą Ci przedsmak tego, co czeka się w pełnym kursie. Minikurs jest bezpłatny, dlatego nie wahaj się ani chwili i oceń czy jest to coś, czego potrzebujesz. A jeśli będziesz chętny, zainteresuj się pełnym kursem.

Zapraszamy do sprawdzenia zestawów startowych SECOMEA (zestawy zawierają pełny kurs w pakiecie).

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Czy ten minikurs jest dla Ciebie?

Mini kurs zawiera wybrane lekcje z pełnego kursu, ale w zupełności wystarczą aby uruchomić zdalny dostęp SECOMEA w podstawowym zakresie. Mini kurs pozwoli Ci się zorientować, czy warto zainteresować się pełnym kursem online. Pełny kurs można zdobyć na dwa sposoby – zakupując jeden z zestawów startowych, otrzymujesz wtedy dostęp do pełnego kursu w pakiecie. Możesz też go zakupić osobno na tej stronie (choć polecamy najpierw zajrzeć do mini kursu! Może znajdować się tam niespodzianka).

Agenda kursu

  1. Zdalny dostęp w przemyśl
  2. Uruchomienie pakietu startowego
  3. Cyberbezpieczeństwo – jakie są zagrożenia?
  4. Device Agenty
  5. Zarządzanie użytkownikami
  6. Praca domowa
  7. Dostęp do pełnego kursu zdalnego dostępu z Secomea

Kim są Twoi prowadzący?

W trakcie kursu będą Ci towarzyszyli Krzysztof Zajdel oraz Anna Zajdel z firmy Comparta.pl, która jest dystrybutorem sprzętu SECOMEA. Po środku trójki jest Marcin Faszczewski z iAutomatyka.pl, który koordynował cały proces powstawania kursu. Wykonaliśmy szkolenie online, które w spokojnym tempie wdroży Cię w świat SECOMEA. Zapisując się na minikurs możesz go zrobić w dowolnym momencie i tak długo jak chcesz.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kategoria : Szkolenia
Profil / Zakres : Sterowanie i regulacja
POLECANE