Data dodania 14 czerwca 2018 /

Jako dostawca zintegrowanych rozwiązań dla automatyzacji maszyn i zakładów produkcyjnych, organizujemy regularne szkolenia specjalistyczne. Dedykujemy je zarówno producentom maszyn, firmom inżynierskim rozwijającym nowe projekty w oparciu o systemy automatyzacji B&R, jak i użytkownikom końcowych maszyn oraz linii technologicznych wyposażonych w komponenty naszej firmy.


Aby móc w pełni wykorzystywać możliwości systemów B&R, oferujemy udział w szkoleniach organizowanych na terenie czterech oddziałów w Polsce. Zdobyta wiedza przyczynia się do szybszego wdrożenia projektu, a zainwestowane czas i środku szybko się zwracają. Program organizowanych przez nas szkoleń bazuje na standardach obowiązujących w naszej centrali oraz we wszystkich oddziałach B&R na świecie. Szkolenia odbywają się na rzeczywistym sprzęcie i są prowadzone przez doświadczonych trenerów posiadających praktyczne doświadczenia zdobyte w dziale aplikacji. Nasi inżynierowie krok po kroku wprowadzają w świat systemów B&R oraz nauczają efektywnego wykorzystania dostępnych narzędzi. W naszej ofercie klienci znadją szkolenia standardowe jak i indywidualne.

Szkolenia standardowe:

Aktualnie B&R Polska oferuje następujące szkolenia standardowe, bazujące na zintegrowanym oprogramowaniu narzędziowym Automation Studio, które pozwala na konfigurację i programowanie wszystkich komponentów systemu B&R:

 • Szkolenie Automation Studio: Podstawy – główne zagadnienia poruszane na szkoleniu mają na celu uzyskanie informacji o grupach produktów, wstepnego uruchomienia sterownika oraz jego trybów pracy, podstaw programowania, konfiguracji i diagnostyki.
 • Szkolenie Automation Studio: Zintegrowana wizualizacja – zintegrowany w oprogramowaniu narzedziowym Automation Studio edytor wizualizacji udostepnia kontrolki i komponenty dla projektowania zaawansowanych aplikacji wizualizacji maszyny.
 • Szkolenie Automation Studio: Zintegrowane sterowanie napędami – szkolenie z zakresu konfiguracji, uruchamiania i diagnostyki napędów w oprogramowaniu narzędziowym Automation Studio. Uczymy również technologii mapp, za pomocą której szybko i łatwo oprogramujemy cykl ruchu napędów.
 • Szkolenie Automation Studio: Zintegrowany system bezpieczeństwa – aplikacje bezpieczenstwa służą do realizacji funkcji zwiazanych z bezpieczeństwem operatora i maszyny.
 • Szkolenie: Diagnostyka i serwis dla użytkowników końcowych – możiwości diagnostyczne dostępne w środowisku sterowania lub na sterowniku B&R mogą być użyte w celu szybkiej lokalizacji awarii, a co za tym idzie szybkiego przywrócenia maszyny do pracy.
 • Szkolenie indywidualne dopasowane do potrzeb klienta.

Miejsce szkoleń:

Wszystkie biura B&R w Polsce: Warszawa, Szczecin, Kraków, Poznań.

Terminy szkoleń i rejestracja:

Aktualne terminy szkoleń standarodwych oraz rejestracja dostępne są na stronie internetowej:

https://www.br-automation.com/pl/akademia/terminy-i-rejestracja/

Szkolenia z systemu sterowania procesami APROL

Innowacyjny system sterowania procesami APROL może pomóc zmaksymalizować wydajność systemu. Niezwykła jego skalowalność pozwala spełnić wymagania procesu o dowolnej wielkości, niezależnie od tego czy ma kilka czy też setki tysięcy punktów I/O.

 • Szkolenie APROL Basic 1 – globalne spojrzenie na funkcjonalność zaimplementowaną w systemie APROL, uzupełnione intensywnymi ćwiczeniami utrwalającymi zdobytą wiedzę.

 • Szkolenie APROL Basic 2 – zaawansowane funkcje, takie jak komunikacja między kontrolerami, tworzenie i korzystanie z bibliotek użytkowników oraz zarządzanie parametrami i recepturami. Tworzenie kopii zapasowych, instalacja systemu, ustawienia oraz odzyskiwanie danych to przykładowe tematy poruszane podczas szkolenia.

 • Szkolenie ARPOL iReport – system APROL posiada wbudowane narzędzie do tworzenia dowolnych raportów. Szkolenie uzupełnia wiedzę z zakresu systemu o funkcjonalność jaką oferuje kompletny zintegrowany system raportowy.

 • Szkolenie APROL APC (Advance Process Control) – uczestnicy poznają bloki funkcyjne APC z biblioteki Process Automation Library (PAL). Bloki te są już umieszczone i połączone w programach CFC. Celem szkolenia jest zbadanie metod, które można wykorzystać do poprawy jakości regulacji.

 • Szkolenie Zintegrowany system bezpieczeństwa – aplikacje bezpieczeństwa służą do realizacji funkcji związanych z bezpieczeństwem operatora i całego systemu. Podczas szkolenia wykorzystywane jest oprogramowanie narzędziowe Automation Studio oraz edytor SafeDESIGNER. 

 • Szkolenie indywidualne dopasowane do Twoich potrzeb.

Miejsce szkoleń:

Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w Poznaniu lub u klienta na jego życzenie.

Terminy szkoleń i rejestracja:

Termin ustalany jest indywidualnie z klientem.

Zapraszamy do kontaktu: https://www.br-automation.com/pl/o-nas/kontakt/

 

Cena : 0 PLN
Kategoria : Szkolenia
Profil / Zakres : Oprogramowanie
Lokalizacja : Wielkopolskie
Link : Terminy
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE