Data dodania 4 września 2017 / 1304

Nasze wypróbowane i znane na rynku produkty serii RMQ-Titan zostały rozszerzone o dwie innowacyjne serie: nowe oraz eleganckie M30 z płaskim frontem oraz płaskie styki i elementy LED oszczędzające przestrzeń montażową. Te nowe urządzenia sygnalizacyjne są nie tylko zaprojektowane, aby sprawiać, żeby sprzęt był bardziej kompaktowy, lecz również, aby nadać im bardziej elegancki wygląd. Modułowy design z możliwością połączenia nowych urządzeń z aktualnymi produktami z portfolio RMQ otwiera nowe możliwości projektowania. Dodatkowo nowy system montażowy automatycznie adaptuje się do różnej grubości metalu oraz jest wyposażony w opcję anty-rotacyjną, co sprawia, że montaż przednich elementów jest niezwykle prosty. Ponadto nie można pominąć o różnorodnych akcesoriach takich jak wielokolorowe diody LED, które zapewniają maszynom oraz systemom unikalny wygląd.

Seria RMQ Flat Design zawiera urządzenia sygnalizacyjne i sterujące z płaskim przodem (RMQ Flat Front), jak również z płaskimi stykami oraz diodami LED (RMQ Flat Rear) zaprojektowanymi dla miejsc gdzie przestrzeń jest ograniczona. Obie serie produktów dają możliwość nie tylko zaimplementowania ich w rozwiązaniach płaskich, co sprawia, że otrzymuje się smukły design maszyny, ale również charakteryzuje je różnorodność kombinacji oraz to, że można zintegrować do nich wielokolorowe diody, które redefiniują pojęcie co jest możliwe jeśli chodzi o maszynę i projektowanie systemów .Seria RMQ Flat Design jest w pełni kompatybilna z aktualnym portfolio serii RMQ-Titan M22.


RMQ Flat Front

Urządzenia RMQ z płaskim frontem są nie tylko charakterystyczne ze względu na wygląd oraz design, lecz również oferują zaawansowany system montażowy nazwany jako RMQ-AFX. Elementy te są zaprojektowane dla otworów 30mm i można je montować w otworach z wycięciem anty-rotacyjnym lub bez niego. Po dokręceniu nakrętki mocującej, element sprężynowy jednocześnie zapewnia automatyczne dopasowanie bloku montażowego do zastosowanej grubości blachy. Gama produktów jest niezwykle kompleksowa, od przycisków i wskaźników świetlnych, poprzez przełączniki kluczykowe, joysticki, aż po gniazda USB i potencjometry. Dostępny jest również enkoder, który łączy zarówno funkcje obrotu, jak i przycisku. Produkty z serii RMQ Flat Front dostępne są z wysokim stopniem ochrony IP69K oraz międzynarodowymi certyfikatami i aprobatami.

Korzyści:

  • Płaska konstrukcja, która zapewnia smukłe wzornictwo maszyn
  • Płynne przejście pomiędzy elementami sterującymi, a maszyną.
  • Łatwa i jedyna w swoim rodzaju instalacja
  • Proste czyszczenie

RMQ Flat Rear

Nasze płaskie i modułowe styki oraz diody LED z serii RMQ Flat Rear są zaprojektowane, aby oszczędzać miejsce oraz idealnie uzupełnić bogatą ofertę wszechstronnych urządzeń sygnalizacyjnych Eaton. RMQ Flat Rear z wielokolorowymi i kompaktowymi diodami LED oraz stykami idealnie nadają się do nowoczesnych maszyn i systemów. W połączeniu z ich modułową naturą oraz kompatybilnością z istniejącymi urządzeniami sterującymi RMQ M22 zapewniają projektantom olbrzymie pole do popisu. Należy również pamiętać, że używając nowych wielokolorowych diod LED można w inteligentny sposób zasygnalizować różne stany maszyn używając jednego elementu diodowego.

Korzyści:

  • Płaskie elementy stykowe i LED o głębokości montażowej niecałej 30 mm
  • Modułowe dwukolorowe i wielokolorowe diody LED dostępne w jednym urządzeniu
  • Krótsza instalacja dzięki beznarzędziowemu okablowywaniu oraz eliminująca konieczność dokręcania śrub.
  • Możliwe jest stworzenie kompaktowych aplikacji w użyciu razem z RMQ Flat Front, szczególnie jeśli chodzi o systemy ramion nośnych używanych w kombinacji z panelami dotykowymi
  • Lampki sygnalizacyjne mogą być używane do efektywnej i różnorodnej sygnalizacji statusów maszyn.

Konfigurator RMQ on-line

Konfigurator RMQ w wersji online został stworzony, aby pomóc w doborze oraz modyfikacji różnych urządzeń sygnalizująco-sterujących. Interfejs konfiguratora jest przejrzysty, przyjazny dla użytkownika oraz posiada „szybki przegląd” różnych produktów oraz podpowiedzi w kwestii rozwiązań dla użytkownika, aby dopasować je do jego potrzeb. Zintegrowana funkcja Label Editor może być wykorzystana do utworzenia spersonalizowanych etykiet dla urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych, umożliwiając tym samym dostosowanie całych modułów do aplikacji. Ponadto konfigurator umożliwia także proste modyfikowanie kompletnych urządzeń w celu uzyskania dopasowania ich do indywidualnych potrzeb.

POLECANE
Wydarzenia