Data dodania 16 marca 2018 /

RMA Sp. z o.o. już od prawie 10 lat dostarcza automatykę przemysłową do kluczowych klientów na całym świecie. Nowatorskie podejście, wiedza i przede wszystkim doświadczenie sprawia, że firma może zaproponować bardziej wydajne i efektywne rozwiązania dla automatyzacji procesów. Wśród szeroko pojętego zakresu korzyści dostarczanym dla klientów znaleźć można między innymi: usprawnienie procesów produkcyjnych, obniżenie kosztów wytwarzania, oprawę jakości produktów, zwiększenie wydajności w produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Oferta RMA Sp. z o.o. skierowana jest do wszystkich gałęzi przemysłu. Stały monitoring trendów rynkowych, jak również ciągłe badania w celu dostarczania rozwiązań przekraczających oczekiwania klientów możliwe są dzięki wciąż rozwijanemu działowi R&D.
Wśród specjalizacji firmy wyróżnić można Jednostki Biznesowe, takie jak General & Welding Applications – Fundament łączący wszystkie projekty, mający za zadanie integrację potrzeb z robotami przemysłowymi. Laser Technology – Jednostka współpracującą aktywnie z wieloma Klientami, oferując na rynku krajowym i zagranicznym gotowe produkty (urządzenia i platformy), które koncentrują się na technologii spawania laserowego oraz laserowej obróbce materiałów. Ostatnią jednostką jest Cobots – wypełniający lukę w ofercie robotów przemysłowych, w obszarze prostej automatyzacji procesów produkcyjnych.
Projekty realizowane są kompleksowo, pod klucz. Każdy z nich uwzględnia indywidualne potrzeby klienta. Już od fazy koncepcji i potrzeb, poprzez budowę, montaż aż po uruchomienie linii, produktu. Zrealizowane produkty i rozwiązania dostarczane są z wachlarzem usług posprzedażowych, takich jak gwarancja i serwis.
Głównymi atutami RMA Sp. z o.o. jest kapitał ludzki, złożony z zespołu doświadczonych inżynierów i specjalistów, którzy są w stanie podjąć się projektów wymagających nie tylko wiedzy, ale też doświadczenia i obiektywnej oceny. Zapraszamy do współpracy!

Nasza Oferta: 

  • Projektowanie i produkcja zautomatyzowanych linii produkcyjnych za pomocą robotów przemysłowych wyposażonych w różnego rodzaju chwytaki i manipulatory, systemy wizyjne, systemy pomiaru i wykrywania obiektów.
  • Budowa w pełni zautomatyzowanych, częściowo zautomatyzowanych i ręcznych linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń, stanowisk montażowych i instrumentów.
  • Obsługa procesów za pomocą robotów przemysłowych, takich jak spawanie, paletyzowanie, pakowanie, przenoszenie, malowanie, obróbka skrawaniem.
  • Projektowanie i produkcja systemów sterowania do automatyki przemysłowej, szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych.
  • rogramowanie i obsługa systemów automatyki opartych na programowalnych sterownikach PLC (Allen Bradley, Siemens, GE Fanuc, Unitronics).
  • Wizualizacja procesów przemysłowych (SCADA – konstrukcja Intouch, panele operatorskie HMI).
  • Doradztwo techniczne w zakresie robotyki, mechaniki, automatyki.
  • Konserwacja i modernizacja maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Dystrybucja producentów sprzętu i rozwiązań, takich jak głowice laserowe, współpracujące roboty (Cobots), w tym wdrażanie i serwisowanie.
  • Szkolenie w zakresie obsługi i programowania robotów przemysłowych.
POLECANE