Data dodania 14 stycznia 2021 /
Puszka rozdzielcza WAGO do złączek z serii 221 porządkuje oprzewodowanie aż do 60 żył.

Bez względu na to, czy podłączone są systemy grzewcze czy oświetleniowe – tam, gdzie stosuje się wiele przewodów, można stracić orientację.

Z pomocą przychodzi puszka rozdzielcza WAGO – da się w niej podłąc zyć aż 60 przewodów za pomocą złączek instalacyjnych z serii 221, które są stosowane do wszystkich rodzajów przewodów o przekrojach nawet do 4 mm². Stabilnie mocuje i grupuje na jednej płaszczyźnie zaciski przewodów prowadzonych natynkowo i podtynkowo.

W sumie 12 elementów odciążających umożliwia wygodne i bezpieczne wprowadzenie i mocowanie przewodów. Dobrze widoczne oznaczenie każdego zacisku zapewnia przejrzystość, np. dla szybkiej identyfikacji obwodu podczas rozbudowy lub lokalizacji usterki, w czasie modernizacji instalacji lub usuwania błędów. Ponieważ puszkę rozdzielczą można dowolnie pozycjonować, możliwe są rozmaite zastosowania w różnych środowiskach instalacyjnych.

Beznarzędziowa i niewymagająca serwisowania technika podłączania przewodów za pomocą złączek z serii 221 zapewnia szybki montaż, proste zmiany oprzewodowania i bezpieczną powierzchnię styku.

PRODUKTY

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Narzędzia i wyposażenie
POLECANE