Data dodania 21 grudnia 2018 /

Wysoka dokładność pomiaru

Wyjątkowo prosta konfiguracja i zintegrowany wyświetlacz to główne cechy, które wyróżniają nasze konwertery sygnału analogowego Pro DCDC II z serii ACT20P. Ponadto, jako moduły wysokiej wydajności, które mierzą zaledwie 12,5 mm szerokości, posiadają one duży zakres pomiarowy wejścia, szczycą się wysoką efektywnością izolacji i ponadprzeciętną dokładnością pomiaru. Niezawodne połączenia są gwarantowane, dzięki indywidualnie konfigurowalnym wtyczkom żeńskim, które chronią przed błędnym wetknięciem. Cechy te sprawiają, że ACT20P Pro DCDC II jest rozwiązaniem uniwersalnym i jednym z najlepszych dostępnych na rynku pod względem niezawodności i dokładności.

Zalety

Wbudowany wyświetlacz

Konwertery sygnałów są konfigurowane w wyjątkowo prosty sposób, za pomocą wbudowanego wyświetlaczaprzełączników DIP. Dzięki temu, proces konfiguracji staje się szczególnie intuicyjny i nie wymaga żadnych urządzeń zewnętrznych.

Wysoka niezawodność procesu

Wysoki poziom izolacji galwanicznej na poziomie 4 kV (600 V napięcie znamionowe) gwarantuje bezpieczne działanie.

Elastyczne zasilanie

Szeroki zakres zasilania od 24 V UC do 230 V UC otwiera szeroką gamę zastosowań dla ACT20P Pro DCDC II.

Uniwersalne rozwiązanie

Ze względu na dużą możliwość regulacji zakresu wejścia pomiaru wynoszącego od ± 300 V DC lub ± 100 mA DC, przetworniki mogą być używane w wielu aplikacjach.

Precyzyjny zapis danych

Wyniki pomiarów są przekształcane z dokładnością na poziomie 0,05%.

POLECANE