Data dodania 21 grudnia 2018 / 316

Kompaktowe przetwornice dużej mocy!

Nasze przetwornice DC/DC równoważą wahania napięcia, takie jak np. wynikające z zastosowania zasilaczy niestabilizowanych. Poza ponadprzeciętnymi parametrami, przetwornice DC/DC wyróżniają się także kompaktową budową, łatwością serwisowania i wysoką sprawnością sięgającą 94%.

Zalety

Niezawodne i z wielką mocą    

Długotrwałe zwiększenie mocy (Power Boost) do 120% i wysokie prądy szczytowe wynoszące do 600% prądu znamionowego w czasie 16 ms gwarantują niezawodne uruchamianie i niezawodne działanie w zakresach ograniczeń.

Ekstremalnie kompaktowe i sprawne energetycznie

Kompaktowa konstrukcja oszczędza do 30% przestrzeni w szafie sterowniczej. Wysoki poziom sprawności wynoszący do 94%, zapewnia niskie koszty zużycia energii.

Odporne i niezawodne

Przetwornice DC/DC firmy Weidmüller działają niezawodnie w szerokim zakresie temperatur od –25 °C do +70 °C (rozruch: –40 °C) i charakteryzują się długim średnim czasem pomiędzy awariami (MTBF) ponad 1000000 godzin.

Szybka diagnostyka statusu i konserwacja

Funkcja monitoringu prewencyjnego za pomocą wyświetlacza LED, przekaźnik statusu i wyjścia tranzystorowe, ułatwiają wykonywanie analiz statusu i błędów podczas instalacji, uruchamiania i działania.

Uniwersalne wykorzystanie

Dostępność w wersjach na prąd 5 A, 10 A i 20 A i certyfikaty międzynarodowe (np. cULus, Class I, Div. 2, ATEX, GL, DNV) pozwalają na użycie przetwornic na całym świecie w różnych aplikacjach.

Rozwiązanie dla zasilania

Łącząc te urządzenia z zasilaczami impulsowymi PROeco lub PROmax, zasilaczami bezprzerwowymi UPS prądu stałego lub modułami diodowymi, możliwe jest tworzenie rozwiązań zasilania o wysokim stopniu dostosowania do użytkownika.

Do pobrania
POLECANE
Wydarzenia