Data dodania 18 czerwca 2018 / 826

Projekt BMS to nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych. Połączenie biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Ideą wydarzenia  jest tworzenie flagowego, ogólnopolskiego miejsca spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej. Zaś celem projektu BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomością, osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy i pozyskiwaniem kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.

PROJEKT BMS TO – Kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej. Najważniejsi gracze na rynku.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo prezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Szczególny nacisk kładziemy na wzrastające wymogi ze strony użytkowników, postęp technologiczny, coraz wyższe standardy ekologiczne i energooszczędne oraz procesy certyfikacji obiektów. Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni jest część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które jeszcze bardziej przekładają się na efektywną współpracę z partnerami biznesowymi.

Termin i miejsce Projekt BMS 2018

7-8 listopada 2018 zapraszamy na trzecią edycję Projekt BMS, która odbędzie się w Hotelu Lamberton, w Ołtarzewie koło Warszawy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia Projekt BMS 2018.

Ceny biletów Projekt BMS 2018

REJESTRACJA PŁATNA – 790 PLN netto + 23% VAT za osobę przy dokonaniu płatności od 6 października 2018 do 16 października 2018

Kategoria : Wydarzenia
Lokalizacja : Mazowieckie
Projekt BMS
POLECANE
Wydarzenia