Data dodania 15 maja 2020 /

Firma B&R wzbogaciła swoją serię T o model Power Panel T80 – terminal operatorski o wyjątkowej wydajności. Wysokiej klasy procesor Intel Atom umożliwia obsługę wielofunkcyjnych, dynamicznych aplikacji HMI. Elegancki szklany ekran doskonale sprawdzi się wraz z maszynami o najwyższym standardzie konstrukcji.

Wbudowane osłony krawędzi chronią ekran przed skutkami codziennej eksploatacji w trudnych warunkach. Dzięki niedużej głębokości montażowej urządzenie można łatwo zamontować zarówno w szafie sterowniczej, jak i na pulpicie na wysięgniku. Pojemnościowy ekran z funkcją multi-touch reaguje precyzyjnie, nawet jeżeli operator ma na rękach grube skórzane rękawice. Urządzenia są oferowane w wersjach z wyświetlaczem o przekątnej od 7 cali do 15 cali.

Łatwa konfiguracja

Panel Power T80 posiada zintegrowaną stronę serwisową. Strona otwiera się bez konieczności instalacji i umożliwia konfigurację adresu IP, serwera DHCP i wygaszacza ekranu. Ustawienia można łatwo zapisać w pamięci USB i skopiować do innych urządzeń Power Panel T80.

Bezpieczny system operacyjny

System operacyjny Power Panel T80 jest w pełni zabezpieczony przed niepożądanymi zmianami wprowadzanymi przez programy użytkowe. W trakcie wykonywania programu dane aplikacji są przechowywane wyłącznie w ulotnej pamięci RAM. W rezultacie fragmentacja danych nie ma wpływu na wydajność i stabilność systemu operacyjnego, nawet po latach działania. System operacyjny jest również zabezpieczony przed ingerencją.

Model T80 uzupełnia ofertę terminali operatorskich firmy B&R. Wraz z modelami T50 i T30 otrzymujemy wachlarz urządzeń reprezentujących różne przedziały cenowe i różne możliwości. Terminale Power Panel są również dostępne w wariantach serii C z wbudowanym sterownikiem.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE