Data dodania 7 marca 2018 / 231

Międzynarodowe Targi Poznańskie stwarzają wiele możliwości, z których w pełni korzystają zarówno zwiedzający, jak i wystawcy. POLAGRA TECH 2018 to największe targi branży technologii spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas których w tym roku, jak zawsze w latach parzystych, szczególne miejsce zajmuje branża technologii piekarskich, cukierniczych i lodziarskich.

POLAGRA TECH jest wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży producentów żywności.  W tym roku odbędzie się duży salon technologii piekarskich i cukierniczych, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne do produkcji cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Zaprezentują oni cukiernikom, piekarzom i lodziarzom jakie nowe produkty można stworzyć na nowoczesnych urządzeniach i z użyciem najnowszych komponentów. Wszystko aby rozwinąć i poszerzyć asortyment produktów, dodatkowo mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Dlaczego warto być na Polagrze Tech? To prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie. W tym roku na terenie MTP zapanuje zapach świeżego pieczywa i ciasta, a zwiedzający będą mogli zobaczyć arcyciekawe pokazy sztuki cukierniczej.

Ważne terminy:

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH odbędzie się od 30.09 do 4.10

zaś SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4.10

Wydarzenia specjalne POLAGRA TECH 2018 Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych:

  • III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką
  • Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo,
  • Pokazy Cukiernicze Mistrzów,
  • Wiedza i praktyka: konferencje, prelekcje i tematyczne spotkania branży technologii spożywczych.

Co wyróżnia targi POLAGRA TECH:

  • jest miejscem premier technicznych i technologicznych, w tym produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP,
  • to właśnie w Poznaniu po raz pierwszy w Polsce prezentowane są światowe premiery,
  • dla branży spożywczej i gastronomicznej, a w szczególności piekarskiej i cukierniczej oznaczają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, rozwiązaniami technologicznymi, a także promowanie polskiej gospodarki,
  • są interaktywnym i zaawansowanym technologicznie wydarzeniem biznesowym, którego infrastruktura stwarza możliwości montażu i prezentacji specjalistycznych maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych, co zobaczyć będzie można przy okazji Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych w tym roku,
  • posiada międzynarodowy charakter: największe, kompleksowe i najważniejsze spotkanie branży w Europie Środkowo-Wschodniej dla zaprezentowania swojej oferty potencjalnym odbiorcom z Polski i zagranicy oraz wymianę doświadczeń w branży,
  • oznacza przygotowanie i przeprowadzenie spotkania biznesowego w unikalnym środowisku z bogatym programem wydarzeń branżowych dostosowanym do potrzeb rynkowych i przygotowanym przez profesjonalistów.

W tym samym terminie będą miały miejsce także Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania
i Etykietowania TAROPAK
oraz Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Kategoria : Wydarzenia
Lokalizacja : Wielkopolskie
Opcje : TARGI
Start : 30.09.2018
Czas trwania : 5
iAutomatyka.pl
POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu