Data dodania 31 lipca 2017 /

Zintegrowane środowisko inżynierskie – oprogramowanie do automatyzacji

Koncepcja oprogramowania WAGO: gotowe narzędzia, optymalizujące tworzenie rozwiązań

W dziedzinie budowy nowoczesnych maszyn i urządzeń kluczową kwestią jest szybka realizacja złożonych funkcji. Czy to w pomieszczeniach biurowych, czy na hali maszyn, służby techniczne i inżynierskie muszą stawić czoła licznym, często bardzo złożonym zadaniom.

e!COCKPIT jest zintegrowanym środowiskiem programistycznym, wspierającym wszystkie działania związane z automatyzacją: od konfiguracji sprzętu, programowania, symulacji i wizualizacji, aż po rozruch – wszystko w jednym oprogramowaniu. Nowo opracowane środowisko programistyczne pozwala użytkownikom tworzyć samodzielnie złożone sieci do automatyzacji, a tym samym zaoszczędzić czas i koszty.

Zintegrowany CODESYS 3

e!COCKPIT bazuje na wydajnym i sprawdzonym standardzie przemysłowym CODESYS 3. Zastosowanie tego popularnego środowiska jest dla programistów dużym ułatwieniem, gdyż pozwala im wykorzystywać ponownie i rozwijać już istniejące projekty bez konieczności przestawiania się na nowe oprogramowanie. Programiści zyskują także dzięki stale rozwijającej się platformie bazowej. Kompatybilność ze standardem IEC stanowi także gwarancję dla już uruchomionych inwestycji.

Otwartość na standardy

Otwartość oprogramowania na popularne standardy jest dobrą inwestycją w przyszłość. I tak na przykład integracja sterowników przy pomocy e!COCKPIT nie jest szczególnie skomplikowanym zadaniem; pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcjonalności urządzeń obiektowych. I wreszcie e!COCKPIT bazuje na nowoczesnych standardach IT oraz metodach projektowania; dzięki temu pozostaje otwarty na przyszłe potrzeby.

Rejestracja oprogramowania inżynierskiego e!COCKPIT

POLECANE