Data dodania 15 maja 2020 /

Inteligenty system trackowy SuperTrak firmy B&R jest teraz dostępny w wariancie pionowego montażu. Pomaga to zoptymalizować wydajność na metr kwadratowy powierzchni hali produkcyjnej. Jeżeli wyroby są transportowane wyłącznie w górnej części SuperTrak, masa opiera się bezpośrednio na rolkach, dzięki czemu wózki mogą przewieźć cięższy detal.

Elektronika zasilania SuperTrak została przeniesiona w inne miejsce, co sprawia, że dostęp do niej w celu wykonania instalacji jest łatwy nawet w przypadku pionowego montażu. Połączenia pomiędzy segmentami SuperTrak zostały także wzmocnione w celu zapewnienia sztywności mechanicznej i maksymalnej stabilności oraz niezawodności w pozycji pionowej.

Zwiększona wydajność

Niezależnie sterowane wózki SuperTrak mogą być ustawiane dowolnie w celu zgrupowania wyrobów różnych wielkości i stworzenia multipaków, składających się z różnych napojów lub innych wyrobów. W przypadku pionowo montowanego systemu SuperTrak, tego typu rozwiązanie może zostać zrealizowane na około połowie powierzchni podłogi, co istotnie zwiększa wydajność na metr kwadratowy.

Elastyczność, precyzja i duża ładowność

SuperTrak firmy B&R umożliwia realizację zaawansowanych koncepcji wytwarzania, które zapewniają elastyczną i wydajną produkcję dowolnej wielkości partii. System wózków został zaprojektowany szczególnie do działania 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w trudnych przemysłowych warunkach. Jest on wysoce niezawodny i bezpieczny. Poszczególne segmenty i wózki można łatwo wymienić bez konieczności demontażu toru. Czasy przestoju w celu przezbrojenia na produkcję innych wyrobów można całkowicie wyeliminować. Wpływ na całkowitą efektywność urządzeń (OEE) jest znaczny.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE