Data dodania 25 kwietnia 2021 /

Bez wentylatora od -20°C do +60°C

Panel PC 1200 firmy B&R to niewielki i oszczędny w eksploatacji komputer typu „all-in-one”. Wyposażony w najnowsze procesory Intel Atom i pamięć masową o pojemności do 256 GB komputer Panel PC 1200 nadaje się idealnie do obsługi aplikacji HMI w systemach operacyjnych Windows i Linux.

Dwa złącza Gigabit Ethernet i dwa USB 3.0 umożliwiają integrację z dowolną siecią maszyn. Do przechowywania danych służą karty pamięci CFast.

Precyzyjna i niezawodna obsługa, nawet w grubych skórzanych rękawicach

Panel PC 1200 jest dostępny w czterech rozmiarach, od 7,0” do 15,6”. Pojemnościowe ekrany wielodotykowe są oferowane w różnych rozdzielczościach, łącznie z HD. Komputer panelowy wyposażony w standardowy lub antyodblaskowy ekran stanowi doskonałe uzupełnienie każdej maszyny wysokiej klasy. Gesty takie jak przybliżenie i przesunięcie zapewniają intuicyjną obsługę. Pojemnościowy ekran dotykowy reaguje precyzyjnie i niezawodnie, nawet jeżeli operator ma na rękach grube skórzane rękawice.

Niewielkie wymiary i niskie wymagania konserwacyjne

Panel PC 1200 charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, solidną konstrukcją i niewielką głębokością instalacji. Łatwo mieści się w każdej szafie sterowniczej. Pasywne chłodzenie i praca bez wentylatora umożliwiają eksploatację komputera w rozszerzonym zakresie temperatur: od -20°C do +60°C. Dzięki temu idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań – nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Sterowniki PLC, HMI i inne

Strona WWW :
www.br-automation.com
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE