Data dodania 14 sierpnia 2019 /

W wielu aplikacjach,  średniej i dużej wielkości panele operatorskie nie zawsze stosowane są tylko dla bezpośredniej obsługi przez operatora, ale często stanowią źródło danych wizualnych dla personelu pracującego w pobliżu panela. Jednak konwencjonalne wyświetlacze LCD TFT mają zawężony kąt widzenia, co może ograniczać ich zastosowanie w pewnych aplikacjach.

 

 

 Wychodząc naprzeciw takim przypadkom, firma Weintek wypuszcza dwa modele paneli o dużej przekątnej wyświetlacza: MT8121XE3 i MT8150XE, wyposażone w wyświetlacz LCD IPS, oferujący znacznie szerszy kąt widzenia.

 

 Są to modele paneli o przekątnych ekranu odpowiednio 12,1 oraz 15 cali z obudową z tworzywa sztucznego klasy przemysłowej. Są wyposażone w wysokowydajny procesor 1 GHz, ekran dotykowy LCD IPS o wysokiej rozdzielczości 1024 x 768 oraz są zasobne w porty we / wy, w tym: porty szeregowe, port Ethernet, USB klient/host i gniazdo karty SD. W dziedzinie prezentacji obrazu video,  mogą one również obsługiwać kamery IP, kamerę USB i przeglądarkę VNC… itd. Zamontowany w nich ekran LCD IPS zapewnia lepsze wrażenia wizualne w filmie i obrazie; szeroki kąt widzenia (89 ° dookoła) powinien poszerzyć dziedzinę zastosowań paneli.

 

Weintek wychodząc naprzeciw potrzeb klientów zapewnia łatwe w użyciu, wydajne i bogate w funkcje panele operatorskie, które zapewniają niespotykane dotąd wrażenia użytkownika i pomagają w integracji systemu sterowania.

 

Funkcje MT8121XE3 oraz MT8150XE
Specyfikacja serii XE (serii o wysokiej wydajności)
Panele wyposażone w 32-bitowy procesor 1 GHz, 256 MB pamięci Flash, 256 MB pamięci RAM.
Ekran LCD IPS o wysokiej rozdzielczości
Wysoka rozdzielczość (1024 x 768 pikseli) IPS LCD o szerokim kącie widzenia
(T: 89 ° / B: 89 ° / L: 89 ° / R: 89 °) sprawia, że ​​monitorowanie jest mniej ograniczone.
Bogate w interfejsy we / wy
Wyposażony w: porty USB 2.0 Host / Client, gniazdo karty SD, port Ethernet, porty szeregowy (COM1: RS-232 / RS-485 2W / RS-485 4W COM3: RS-485 2W)
Potencjał komunikacyjny
Obsługuje ponad 300 protokołów używanych przez główne marki sterowników PLC i kontrolerów.
 Wysoka niezawodność
Zabezpieczenia na poziomie przemysłowym: powlekana płytka drukowana i izolacja zasilania zapewniają trwałość i niezawodność panela w każdym trudnym środowisku.
Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Sterowniki PLC, HMI i inne
Opcje : NOWOŚĆ!

Strona WWW :
multiprojekt.pl
Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
POLECANE