Data dodania 11 maja 2020 /

Już ponad 500 projektów w dziedzinie automatyzacji, robotyzacji, znakowania laserowego i wizyjnej kontroli jakości. Tyle zrealizowaliśmy od momentu rozpoczęcia działalności w 2003 roku.

Oferowane przez nas zaawansowane rozwiązania pracują na sukces naszych klientów w wielu gałęziach przemysłu oraz na kilku kontynentach – w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej.

Nasze doświadczenie oraz wieloletnia współpraca pozwoliły nam uzyskać status Certyfikowanego Integratora Mitsubishi Electric w obszarze automatyki przemysłowej.

Jesteśmy zgranym zespołem inżynierów, pasjonatów wysokich technologii. Lubimy być dobrzy w tym, co robimy.

Szybkie i precyzyjne roboty, wieloosiowe układy serwonapędowe, wydajne systemy wizyjne, znakowarki laserowe 3D – oto przekrój stosowanych przez nas zaawansowanych rozwiązań.

Trudne wyzwania pokonujemy dzięki kreatywnemu podejściu do każdego aspektu projektowania – w efekcie z powodzeniem scalamy automatykę i mechanikę w sprawnie działające maszyny.

Jesteśmy konsekwentni w osiąganiu zamierzonych ambitnych celów, jednak to spełnianie oczekiwań klientów jest dla nas najważniejsze.

Biznes traktujemy jak partnerstwo z klientem, któremu chcemy zaoferować kompleksowe, dopasowane do potrzeb i bezpieczne w użytkowaniu rozwiązanie.

Nasza oferta:

  • robotyzacja procesów produkcyjnych;
  • automatyzacja kontroli jakości (maszyny do kontroli jakości, inspekcja wizyjna, kontrola gwintów);
  • maszyny i stanowiska do laserowego znakowania produktów;
  • projektowanie i budowa maszyn specjalnych;
  • modernizacje i modyfikacje maszyn;
  • integracja systemów sterowania, wizualizacji i napędów (Mitsubishi Electric, Siemens, Omron, Allen-Bradley, Proface);
  • kontraktowa prefabrykacja szaf rozdzielczych i sterowniczych.

Specjalizacje: budowa gniazd zrobotyzowanych, maszyny do kontroli jakości, inspekcja wizyjna, kontrola gwintów, znakowarki laserowe, wieloosiowe systemy serwonapędowe (Motion Control).

Branże: Przemysł samochodowy, spożywczy, meblarski, elektrotechniczny, metalowy, AGD, budowlany, kosmetyczny, przetwórstwa tworzyw sztucznych.

MPL System Sp. z o.o.
POLECANE