Data dodania 13 stycznia 2017 / 1673

  Mitsubishi Electric w Europie Środkowo - WschodniejFirma Mitsubishi Electric należy do światowej czołówki pod względem produkcji, a także sprzedaży produktów oraz systemów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej gamie zastosowań. Jako światowy lider w kwestii ochrony środowiska wykorzystujemy najnowsze technologie, aby każdego dnia przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa wokół nas.

Grupa Mitsubishi Electric stale ulepsza swoje technologie i usługi dzięki kreatywnemu podejściu do wszystkich sfer przedsiębiorstwa. Tym samym przyczynia się do poprawy jakości życia w naszym społeczeństwie. Wszyscy członkowie grupy Mitsubishi realizują siedem głównych zasad, które zostały określone poniżej.

Siedem głównych zasad

1. Zaufanie
nawiązanie relacji z klientami, akcjonariuszami, pracownikami, partnerami biznesowymi i społeczeństwem opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku
2. Jakość
dostarczanie najlepszych produktów i usług o doskonałej jakości
3. Technologia
zdobywanie nowych rynków przez wspieranie badań i rozwoju oraz zapewnianie innowacyjności technologicznej
4. Wspólnota
wykorzystywanie globalnego potencjału firmy do ogólnego wspierania rozwoju społeczeństwa
5. Etyka i zgodność
podejmowanie wszelkich przedsięwzięć w zgodzie z przepisami obowiązującego prawa i normami etycznymi
6. Środowisko
poszanowanie przyrody oraz dążenie do ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego na świecie
7. Wzrost
zapewnienie uczciwych zysków w celu budowy fundamentów przyszłego rozwoju

Hasło firmy

Changes for the Better

Nasze motto „Changes for the Better” — czyli zmiany na lepsze — zawiera w sobie wszystko, do czego dążymy i aspirujemy, aby przez innowacyjność każdego dnia wpływać na rozwój społeczeństwa i przemysłu. Od 90 lat pomagamy tworzyć lepsze jutro, wykorzystując nasze najnowocześniejsze technologie.

Szkolenia

Wzorem lat ubiegłych firma Mitsubishi Electric organizuje bezpłatne seminaria oraz płatne szkolenia, podnoszące kwalifikacje w zakresie obsługi produktów automatyki przemysłowej. Wykwalifikowana kadra trenerów pozostająca w stałym kontakcie z Centralą Europejską Mitsubishi, gwarantuje najwyższy poziom kształcenia. Szkolenia oraz kursy prowadzone są w naszych biurach na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje dotyczące tematyki oraz spraw organizacyjnych można uzyskać pod numerem telefonu 012 347-65-00.

Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.)
POLECANE
Wydarzenia