Data dodania 6 kwietnia 2021 /

Robot KR SCARA sprawia, że automatyzacja w branżach wrażliwych na koszty jest łatwiejsza i długofalowo bardziej opłacalna. KR SCARA to siła, szybkość i wydajność zamknięta w ultrakompaktowym wydaniu. Różnorodne, zintegrowane układy zasilania mediami sprawiają, że robot sprosta niemal każdemu zadaniu.

Co wyróżnia KR SCARA?

Robot KR SCARA, cechujący się udźwigiem 6 kg i najwyższą możliwą precyzją, to gwarancja większej wydajności w atrakcyjnej cenie. KR SCARA dysponuje wewnętrznymi układami zasilania mediami dla powietrza, energii elektrycznej i danych. Dzięki zasilaniu mediami w kompletnym pakiecie, robot charakteryzuje się możliwością optymalnego dostosowania do niemal każdego zadania, w nawet najbardziej wymagających warunkach – KR SCARA pracuje w szerokim zakresie temperatur od 5°C do 40°C.

Nowy robot KUKA sprawdzi się między innymi do montażu i łączenia elementów oraz zastosowań Pick & Place, manipulowania materiałami, pomiarów i kontroli, paletyzacji i pakowania, a także do nanoszenia warstw produktów, lakierowania czy klejenia.

Wypróbuj KR SCARA i zyskaj:

  • najkrótsze czasy cykli, wynoszące w szczycie do 0,36 s przy zasięgu 500 mm i 0,38 s przy zasięgu 700 mm
  • niskie całkowite koszty posiadania, dzięki taniej konserwacji, niewielkiemu zapotrzebowaniu energetycznemu i korzystnej cenie
  • bezpieczeństwo i niezawodność, dzięki sterownikowi KR C5 micro
  • ultrakompaktowość, którą gwarantuje niska waga i minimalna podstawa robota
POLECANE