Data dodania 14 września 2021 /

Roboty z serii KR QUANTEC zaliczają się do klasy robotów o dużym udźwigu. Posiadają największe portfolio udźwigów i zasięgów na rynku w tej klasie, dzięki czemu nadają się do stosowania w praktycznie wszystkich segmentach rynkowych — od przemysłu samochodowego, poprzez odlewnictwo, po branżę medyczną.

Seria KR QUANTEC została stworzona w oparciu o doświadczenie KUKA zdobyte w dynamicznym świecie automatyki i automatyzacji. Rezultatem są niezawodne, wszechstronne i efektywne roboty o najwyższej jakości, przeznaczone do środowiska produkcyjnego. Klienci zyskują na wyjątkowo szerokim spektrum stosowania robotów KR QUANTEC, które zachwycają swoją wydajnością, ekonomicznością i wszechstronnością.

Smukła konstrukcja pozwala na precyzyjne i uniwersalne dopasowanie robotów do stanowiska, a minimalne nakłady na konserwację i mniejsza liczba części zamiennych gwarantuje krótki czas dostawy oraz niewielkie całkowite koszty posiadania. Istnieje również możliwość doposażenia robota w większy udźwig już w środowisku pracy oraz tryby Motion, które zapewniają idealną jakość procesów produkcyjnych i sprawiają, że KR QUANTEC jest pewną inwestycją w przyszłość Twojej produkcji.

POLECANE