Data dodania 24 lipca 2023 /

Zamień 9 anten na jedną łączoną, oznaczoną symbolem Antena 2J6B86JBCFf-B16J, z oferty firmy 2J Antennas umożliwia zamianą 9 anten na jedną łączoną! Urządzenie to łączy w sobie wydajność, dokładność, niezawodność i trwałość, a zostało zaprojektowane z myślą o komunikacji krytycznej. Antena 2J6B86JBCFf-B16J to wybór numer nr 1 dla usług mobilnych nowej generacji. 

Oryginalny artykuł w pełnej wersji można znaleźć na stronie  SOS electronic.

 

1 obudowa – 9 anten: 4 anteny 5G NR MIMO, 4 anteny WiFi-6E MIMO i antena GNSS 

Lekka antena 2J6B86JBCFf-B16J firmy 2J, zabezpieczona opatentowaną obudową, montowana jest na maszcie i przeznaczona do szybkich połączeń 5GNR, WiFi-6E 2.4/5.0/6.0 oraz pasm GNSS w zakresie częstotliwości 617 MHz – 7125 MHz.

2J6B86JBCFf-B16J to antena wysokowydajna, zapewniająca doskonałą łączność, dokładność i niezawodność w przypadku zastosowań z obszaru szerokopasmowej technologii MIMO, połączenia bezprzewodowego i nawigacji. Umożliwia urządzeniom pozostanie w trybie online podczas przemieszczania się po obszarach o różnej jakości pokrycia zasięgiem. 

Rozwiązanie to jest przeznaczone do zastosowań MU-MIMO (wielu użytkowników) i terminali mobilnych z doskonałymi parametrami ECC (envelope correlation coefficient – współczynnik korelacji obwiedni). Jest to wybór numer 1 dla podmiotów pragnących świadczyć usługi mobilne nowej generacji, w przypadku których wydajność i niezawodność to istotne parametry – np. transport publiczny, służby bezpieczeństwa, pomoc medyczna, ale również  przemysł motoryzacyjny i automatyka przemysłowa.

Antena łączona 2J6B86JBCFf-B16J jest dostępna w różnych kombinacjach, aby sprostać wszystkim wymaganiom bez względu na rodzaj zastosowania. 

Specyfikacja anteny 2J6B86JBCFf-B16J

4 anteny mobilne 5G NR/4G LTE/3G/2G MIMO

Kable nr 1 do 4 przeznaczone są do urządzeń mobilnych, które pracują w standardach 5GNR, FirstNet, CBRS, 4G LTE, CAT-X, CAT-MX, CAT-NBX, 3G i 2G. 

Szybka technologia 5GNR oraz wdrożenie przetwarzania brzegowego edge computing sprawia, że antena ta przewyższa rozwiązania konkurencji. Celem firmy 2J Antennas było opracowanie rozwiązania o dużym wzmocnieniu i wysokiej skuteczności w zakresach częstotliwości 617-5925 MHz przy zachowaniu siły sygnału 360 stopni bez tzw. kierunków ślepych.

4 anteny WiFi-6E 2,4/5,0/6,0 GHz ISM MIMO

Kable nr 5 do 8 przeznaczone są do urządzeń pracujących w standardach Wi-Fi, BT, ZigBee, ISM, SigFox i LoRa. 

Pasma 2,4/5,0/6,0 GHz i technologia WiFi6E łączą w sobie możliwości dalekiego i krótkiego zasięgu oraz niezawodne parametry w zakresie transferu danych, nie będąc konkurencją dla działania innych urządzeń lub sieci. Dzięki temu można uzyskać kanały o wysokiej przepustowości, mniejszą ilość zakłóceń, wyższy poziom bezpieczeństwa i mniejsze przeciążenie sieci. Rozwiązanie jest więc idealnie do zastosowań, które wymagają szybszego WiFi, łączności w czasie rzeczywistym i stałej dostępności sieci.

GNSS GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo/QZSS

Kabel nr 9 przeznaczony jest do precyzyjnych zastosowań nawigacyjnych działających w standardach GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo i QZSS. 

Sygnał jest odbierany we wszystkich płaszczyznach i maksymalizuje łączność poprzez unikanie konfliktów z sygnałami rozchodzącymi się, które są powszechne w przypadku przeszkód „przezroczystych dla fal radiowych” i martwych punktów w obszarach miejskich. 

Antena łączona 9w1 2J6B86JBCFf-B16J może utrzymać aktywne wzmocnienie 28 dB/2,7 V przy BR (bound rejection) ~43dBc. Zawiera zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) do 2 KV oraz filtr wstępny SAW tłumiący zbędne częstotliwości (w zakresie 1561-1602 MHz) na przejściu z anteny do odbiornika.

Montaż anteny 2J6B86JBCFf-B16J

Antena 9 w 1 jest typu Ground Plane Independent (z przeciwwagą) i może być łatwo zainstalowana na maszcie za pomocą adaptera, co gwarantuje pewny i trwały montaż na pojazdach lub dowolnych konstrukcjach.

Producent oferuje te anteny z możliwością montażu na taśmę samoprzylepną, magnes i za pomocą śrub, w zależności od rodzaju i konkretnego zastosowania. 

Niskoprofilowa obudowa anteny mierzy zaledwie 53 mm wysokości. Wykonana jest z materiału ASA, który charakteryzuje się odpornością na działanie promieniowania UV i posiada stopień ochrony IP67/IP69. Zapewnia trwałość oraz najwyższy poziom ochrony przed działaniem wody i wilgoci.

Zaciski antenowe to standardowe SMA-Male (5GNR & GNSS)/SMA-Male-RP (WiFi-6E ISM); dostarczane są z kablami niskostratnymi D302 o długości 300 cm (5GNR/WiFi-6E ISM)/LL100 (GNSS). Na życzenie klienta producent może dostosować je odpowiednio do potrzeb. Wszystkie kable są prowadzone z jednej strony obudowy anteny i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny sposób montażu.

2J Antennas posiada w swoim asortymencie bardzo duży wybór alternatywnych złączy i różne długości kabli, aby spełnić wszelkie potrzeby konkretnego zadania. Wszystkie produkty firmy 2J Antennas zostały zaprojektowane i wyprodukowane bez użycia materiałów niebezpiecznych i w pełnej zgodności z przepisami rozporządzenia REACH i dyrektywy RoHS.

Możliwe zastosowania anteny 2J 9 w 1:

  

 

 • Bezprzewodowa łączność szerokopasmowa
 • Pomoc medyczna
 • Służby ratownicze
 • Oddziały straży pożarnej
 • Sieci prywatne
 • Mobilna transmisja danych i głosu
 • Terminale danych, stacje bazowe, routery
 • Łączność krytyczna i bezpieczeństwo publiczne
 • Egzekwowanie prawa
 • Śledzenie/mapowanie
 • Maszyny przemysłowe
 • Branża motoryzacyjna i transportowa
 • Precyzyjna nawigacja
 • Autobusy/tranzyt
 • Kolej
 • Telematyka
 • Usługi publiczne
 • Modemy komórkowe

Firma 2J Antennas umożliwia dostosowanie swoich produktów do Twojego zastosowania, np. poprzez wykorzystanie różnych długości kabli, złączy lub sposobów montażu. Poza tym, na cenę wpływa również zamawiana ilość, dlatego ceny dostępne są po złożeniu zapytania. 

Jeśli chcesz uzyskać więcej  informacji na temat oferty firmy 2J Antennas lub chcesz skorzystać z pomocy doradcy technicznego, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym SOS electronic pod adresem sales@sosectronic.com.

Nie przegap żadnych nowości! Śledź SOS electronic na mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

ŹRÓDŁO www.soselectronic.com

Profil / Zakres : Sieci i komunikacja
Opcje : NOWOŚĆ!
POLECANE