Data dodania 1 stycznia 2019 / 181

Więcej mocy z wykorzystaniem połowy przestrzeni!

Montowane na obudowach szaf sterowniczych interfejsy serwisowe z zabezpieczeniem przed nieupoważnionym dostępem, umożliwiają przeprowadzanie szerokiego zakresu prac serwisowych w trakcie eksploatacji systemu i skutecznie zwiększają dostępność i wydajność instalacji. Technicy mają zagwarantowany szybki i bezpieczny dostępu do sterownika znajdującego się w szafie, bez konieczności oczekiwania na upoważniony personel. Jednocześnie znacząco zmniejsza się ryzyko niewłaściwego użycia lub wypadku.
W ramach serii FrontCom® Vario, stworzyliśmy interfejs serwisowy wyznaczający nowe standardy. System jest kompaktowy, prosty w montażu i zapewniający dużą elastyczność zastosowania. Dostępnych jest wiele modułów danych, sygnałowych i zasilających oraz atrakcyjne wzory ramek, dzięki czemu można skonfigurować rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych wymagań.
Liczba unikalnych funkcji sprawia, że FrontCom® Vario jest szczególnie bezpiecznym, szybkim i przyszłościowym rozwiązaniem, dzięki któremu procesy konserwacji i optymalizacji instalacji przeprowadza się znacznie efektywniej a tym samym taniej.

Zalety produktu

Większe bezpieczeństwo

Dostępny opcjonalnie wariant z zamkiem na kluczyk, zapewnia doskonałą ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

Przyszłościowa transmisja danych

Moduły RJ45 zgodne z najnowszym standardem Cat.6A gwarantują najlepsze właściwości transmisyjne. Pozwalają na prędkość transmisji danych nawet do 10 Gbit/s.

Prosta i jasna identyfikacja

Duża powierzchnia na umieszczenie oznakowania na pokrywie, pozwala na optymalny i czytelny opis sprzętu. Opcjonalna wewnętrzna ochrona przed dotykiem oferuje dodatkowe opcje oznakowania dla każdego interfejsu i ułatwia jasne przyporządkowanie.

Duża elastyczność dzięki modułowemu systemowi

FrontCom® Vario jest synonimem wyjątkowej elastyczności, ze względu na jego modułową konstrukcję i ponad 5000 możliwych kombinacji. Istnieją zatem warianty wykonane z plastiku lub z wytrzymałego metalu do zastosowania w trudnych warunkach. Wszystkie warianty spełniają wymagania określone w standardzie IP 65. Cechą szczególną jest to, że montaż FrontCom® Vario jest w pełni kompatybilny ze standardem rynkowym.

Dodatki do serii FrontCom®

Nowy, wygodny i modułowy interfejs FrontCom® Vario jest dostępny jako dodatek do popularnego interfejsu serwisowego FrontCom® Micro, ze złączem USB 3.0.

POLECANE
Wydarzenia