Data dodania 13 maja 2019 /

Oferujemy usługi w zakresie realizacji projektów automatyki przemysłowej zarówno w powstających jak i modernizowanych obiektach i instalacjach.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych projektów „od początku do końca”. Pierwszym etapem jest pozyskanie od technologa niezbędnych informacji. Kolejnym krokiem jest projekt i dopracowywane są szczegóły interfejsu operatorskiego. Następnie przychodzi czas na wykonanie szafy sterowniczej i instalacji elementów pomiarowych i wykonawczych umożliwiających poprawną pracę obiektu. Ostatnim, najważniejszym etapem jest implementacja algorytmów sterowania i rozruch obiektu.

Nadzorujemy i wykonujemy modernizacje oraz rozbudowy istniejących systemów sterowania. W oparciu o dokumentację i wiedzę użytkowników oraz technologów opracowujemy projekt obejmujący zakres modernizacji.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy serwis urządzeń i instalacji wymagających przeglądów, konserwacji oraz usprawnień.

W trosce o wiele czynników, którymi się Państwo kierujecie przy wyborze dostawców odpowiednich usług, posiadamy bogatą gamę rozwiązań. Składa się ona z między innymi najczęściej stosowanych konfiguracji systemów sterowania jak sterowniki PLC oraz dedykowane panele operatorskie HMI czy też komputery przemysłowe klasy PC.

Innomatyka Sp. z o. o.
POLECANE