Data dodania 12 stycznia 2021 /

Rozwiązanie zdalnego dostępu oferowane przez firmę Weintek, EasyAccess 2.0, stało się zaletą dla wielu osób. Pomaga ono z łatwością monitorować i diagnozować zdalne urządzenia, a także przeprowadzać zmiany w ich oprogramowaniu bez konieczności opuszczania murów biura czy domu. Z racji tego, że pandemia trwa, a praca zdalna staje się dla wielu codziennością, rośnie zapotrzebowanie na zdalną współpracę wielu osób.

Począwszy od wersji 2.9, EasyAccess 2.0 dostarcza funkcję, która umożliwia maksymalnie 3 użytkownikom jednoczesne połączenie z panelem HMI. Funkcja równoczesnego połączenia wielu użytkowników pozwala inżynierom na natychmiastowe połączenie ze zdalnymi urządzeniami i rozwiązanie problemów w przypadku wystąpienia błędu bez konieczności czekania na zwolnienie połączenia przez innego użytkownika lub wzajemnego uzgadniania kolejności dostępu.

Easy Access 2.0 dostarcza łatwe w użyciu rozwiązanie do zdalnego połączenia, jednocześnie jego nadrzędną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa systemu. Dlatego funkcja równoczesnego połączenia wielu użytkowników obwarowana jest kompleksowymi środki bezpieczeństwa. Przykładowo, funkcja ta jest opcjonalna: użytkownicy mogą ją włączyć lub wyłączyć. Co więcej, użytkownicy zawsze wiedzą, czy do HMI podłączony jest inny użytkownik, a jeśli tak, to kto nim jest. W razie potrzeby administrator może zamknąć połączenie w ramach swojego konta wykonywane przez dowolnego użytkownika. Wszystkie te środki bezpieczeństwa zostały stworzone w jednym prostym celu: aby zapewnić poczucie spokoju i bezpieczeństwa w stosowaniu funkcji połączenia wielu użytkowników.

Od momentu uruchomienia 6 lat temu, Easy Access 2.0 oferuje stabilne i niezawodne rozwiązanie do zdalnego połączenia z licznymi funkcjonalnościami, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i doskonałą obsługą wielu platform. Chociaż COVID-19 przyniósł wiele niepewności, pewne jest to, że trend pracy zdalnej zostanie z nami na dłużej. Dlatego nigdy nie jest za późno na próbę zastosowania EasyAccess 2.0.

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
POLECANE