Data dodania 30 stycznia 2017 / 4141

W 2005 roku w Augustowie postanowiliśmy założyć firmę zajmującą się sprzedażą różnorodnych części oraz akcesoriów do maszyn i urządzeń. Kilka lat temu, aby nadążyć za rozwijającym się biznesem, otworzyliśmy sklep internetowy znajdujący się pod adresem EBMiA.pl. Od samego początku działalności staramy się zapewniać naszym klientom dostęp do wielu produktów oraz elementów automatyki. Dzięki temu w skład naszej oferty wchodzi ponad 100 tysięcy pozycji, które stale cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i producentami sprzętu, dzięki czemu w ekspresowym tempie możemy zrealizować nawet bardzo duże zamówienia na nietypowe elementy maszyn i urządzeń.

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje m.in.łożyska, pasy klinowe, śruby stożkowe, sprzęgła, elementy mechaniki i automatyki, sterowniki numeryczne oraz różnego rodzaju części zamienne do urządzeń wykorzystywanych w produkcji np. do urządzeń taśmowych. Znajdujące się w naszej ofercie sterowniki numeryczne projektujemy i wykonujemy samodzielnie. Dzięki temu bez problemu możemy dopasować się do indywidualnych wymogów nawet najbardziej wybrednych klientów. Sterowniki objęte są gwarancją a ilość zamówień oraz zainteresowanie tym produktem świadczy o ich doskonałej jakości, oraz przystępnej cenie.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz także drobniejsze części i akcesoria m.in. frezy, noże tokarskie, narzynki, wiertła, oprawki narzędziowe oraz urządzenia pneumatyczne. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami takimi jak LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Największą zaletą prowadzonego przez nas sklepu są ekspresowa wysyłka oraz duży wybór asortymentu. To są opinie naszych klientów, którzy od lat współpracują z nami.

Nasi pracownicy starają się dokonywać wysyłek jak najszybciej po zamówieniu. Dzięki temu wielu klientów otrzymuje zakupiony w naszym sklepie towar następnego dnia od dokonanego zamówienia.

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Dzięki ich wiedzy każdy z klientów może dobrać odpowiedni element do swojego urządzenia. W przypadku problemów pracownicy biura obsługi klienta służą fachową pomocą. Każdy stały klient może liczyć na wysokie rabaty oraz promocje cenowe. Jeżeli interesuje Cię współpraca ze sprawdzoną firmą, która w swojej ofercie ma tylko dobrej jakości produkty, to zapraszamy do odwiedzenia internetowego sklepu z częściami EBMiA.pl. Zapraszamy na zakupy oraz do kontaktu telefonicznego w przypadku pytań.

Oferta sklepu:

Mechanika – https://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html

 

Automatyka – https://www.ebmia.pl/automatyka-c-197.html

 

Sterowanie Maszyn CNC – https://www.ebmia.pl/sterowanie-maszyn-c-287.html

 

Silniki elektryczne – https://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-c-1450.html

 

Pneumatyka Hydraulika – https://www.ebmia.pl/pneumatyka-hydraulika-c-1452.html

 

Przekładnie planetarne – https://www.ebmia.pl/przekladnie-planetarne-c-997.html

 

Prowadniki przewodów – https://www.ebmia.pl/prowadniki-przewodow-c-117.html

 

Elektrowrzeciona – https://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-c-68.html

 

Chemia przemysłowa – https://www.ebmia.pl/chemia-przemyslowa-c-921.html

 

Narzędzia – https://www.ebmia.pl/narzedzia-c-1805.html

 

BHP – https://www.ebmia.pl/bhp-c-4095.html

 

Książki techniczne – https://www.ebmia.pl/ksiazki-techniczne-c-1451.html

 

Profile aluminiowe – https://www.ebmia.pl/profile-aluminiowe-c-1776.html

 

Tworzywa sztuczne – https://www.ebmia.pl/tworzywa-sztuczne-c-2763.html

 

Węże techniczne – https://www.ebmia.pl/weze-techniczne-c-3580.html

 

 

 

POLECANE
Wydarzenia