Data dodania 1 sierpnia 2022 /

Czy wiecie, że nasze najnowsze rozwiązania zapewniające skuteczny monitoring procesu i kondycji maszyn zdobyły wyróżnienia w konkursie Produkt Roku 2021, organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowanie”?

Nasze rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej – Panel Utrzymania Ruchu oraz DataLogger IG zostały docenione przez komisję konkursową: profesorów Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej z AGH w Krakowie.

Na czym polega wyjątkowość tych produktów ? Monitorując tylko wybrane parametry falowników (m.in. poziomy obciążeń, stany wejść/wyjść) czy zbierając dane z czujników na urządzeniach (m.in. drgań czy temperaturę oleju) uzyskamy wystarczające informacje o procesie produkcyjnym i kondycji maszyn, aby podjąć decyzje o działaniach prewencyjnych lub korekcyjnych.

Przemyślany zestaw do monitorowania wielkości elektrycznych i mechanicznych oparty jest o standardowe funkcjonalności „Scope” falowników SEW oraz o autorskie oprogramowanie, przygotowane przez ekspertów SEW-Eurodrive Polska.

Więcej informacji:

Panel Utrzymania Ruchu – MOVI-C® – Panel Utrzymania Ruchu | SEW-EURODRIVE

DataLogger IG – DataLogger IG | SEW-EURODRIVE

Kategoria : Producent automatyki
Lokalizacja : Łódzkie

Strona WWW :
www.sew-eurodrive.pl
POLECANE