Data dodania 6 lipca 2020 /

Dzięki błyskawicznej prędkości działania i nowatorskim cechom, seria cMT X otrzymała pozytywne opinie od klientów. W odpowiedzi na ich oczekiwania, Weintek z dumą wprowadził na rynek cMT-FHDX, model z serii cMT X z aktywnym HDMI/ wyjściem HDMI dla monitorów.

Poprzez HDMI, cMT-FHDX obsługuje obraz 1920 x 1080 px(Full HD), który może być wyświetlany na bardzo dużym ekranie, dając potencjalnym nabywcom większy HMI niż jakikolwiek inny dostępny na rynku. Dodatkowo obsługuje niestandardową rozdzielczość, dzięki czemu jest kompatybilny z różnymi ekranami, nawet z takimi mającymi szczególny współczynnik proporcji jak długie i wąskie ekrany.

Dodatkowo do urządzenia jest dedykowany wyświetlacz cMT-iM21.

Możiwość przesłania obrazu na duże ekrany powoduje, że cMT-FHDX w szczególności  pasuje do systemu Andon  oraz produkcyjnych systemów wyświetlania informacji. cMT-FHDX zbiera dane statusu urządzenia, wielkości produkcji i zarządzania jakością linii produkcyjnej. Następnie wyświetla je na dużym ekranie, a operatorzy mogą monitorować dane w czasie rzeczywistym.

cMT-FHDX, w porównaniu do swoich poprzedników, posiada:

1. Znacznie wyższą moc obliczeniową

2. Zmodernizowany interfejs konfiguracyjny

3. WebView, niezwykle łatwy sposób monitorowania przez przeglądarkę

Czterordzeniowy procesor A17

Mocniejszy procesor umożliwia wielozadaniowość i  odtwarzanie obrazu w HD.

Nowy interfejs: Web 2.0

Zmodernizowany interfejs sieciowy może być użyty nie tylko do konfiguracji HMI, ale także do wyświetlania danych i rejestrowanych zdarzeń. Dodatkowo, dostęp do sieci jest zabezpieczony za pomocą zaszyfrowanej transmisji danych.

Łatwy monitoring: WebView

WebView umożliwia monitorowanie HMI za pomocą przeglądarki na komputerze, smaprtphonie lub tablecie.

cMT-FHDX mieszczący się w dłoni, powinien dać się wpasować nawet do najmniejszej szafy sterowniczej. Z  pełnym pakietem wsparcia sprzętowego: porty komunikacyjne RS232 i RS485 , dwa porty Ethernet, wbudowana pamięć Flash 4GB, ponadto wsparcie dla ponad 300 sterowników PLC i IIoT oraz standardowe protokoły: MQTT, OPC UA i łączność z bazą SQL, cMT-FHDX jest rozwiązaniem, które z łatwością spełni większość wymagań.

Po dokładne parametry produktu odsyłamy na naszą stronę.

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Sterowniki PLC, HMI i inne
Opcje : NOWOŚĆ!
Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
POLECANE