Data dodania 17 lipca 2018 /

 

Studenci Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie uczestniczyli w egzaminie organizowanym przez B&R w ramach rozwoju wiedzy z oprogramowania narzędziowego Automation Studio. Zwieńczeniem ich wysiłków było uroczyste wręczenie certyfikatów 25 czerwca przez dyrektora regionalnego B&R Piotra Hurynia.

 

B&R od wielu lat angażuje się we współprace między innymi z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym wyposażając jego laboratoria w nowoczesne rozwiązania stosowane obecnie w przemyśle. W duchu idei szerzenia wiedzy B&R zorganizowała 4 czerwca serię szkoleń, których rezultaty były sprawdzane wśród studentów egzaminem podstawowym oraz rozszerzonym. 

 

Studentom, którzy pomyślnie przeszli testy uroczyście zostały wręczone certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności z zakresu integracji elementów sterowania, wizualizacji i komunikacji w oprogramowaniu narzędziowym B&R Automation Studio. Zdobyta wiedza pozwala na programowanie i eksploatację produkowanych przez B&R urządzeń automatyki w realnych maszynach i procesach.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
POLECANE