Data dodania 19 kwietnia 2018 /

Otwieramy nowe perspektywy

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji.

Prowadzona od ponad 90 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.

Dostarczamy najwyższej jakości wsparcie do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną. Wspiera to nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje producenta i wysokie osobiste zaangażowanie. Kierujemy się dewizą „‘innovating automation”, i opracowujemy technologie przyszłości we współpracy ze stowarzyszeniami, uniwersytetami i placówkami badawczymi, oraz wszystkie nasze działania wykonujemy patrząc w przyszłość. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania środowiskowego chronimy środowisko naturalne i z należytą ostrożnością wykorzystujemy nasze zasoby. Stwarza to również dla Ciebie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju.

Opracowujemy rozwiązania do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji

 

– Niezawodna sensoryka
– Systemy identyfikacji optycznej oraz RFID
– Systemy bezpieczeństwa pracy
– Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania do sieci przemysłowych wraz z IO-Link
– Urządzenia do wizualizacji procesów

Kategoria : Producent automatyki
Profil / Zakres : Automatyka przemysłowa
Lokalizacja : Dolnośląskie
POLECANE