Data dodania 20 grudnia 2019 /

Zajmujemy się projektowaniem, budową maszyn oraz całych linii produkcyjnych pod indywidualne potrzeby i wymagania klientów. Rozwiązujemy problemy techniczne kompleksowo, od koncepcji wstępnych, poprzez projektowanie, wykonanie prototypu i finalne uruchomienie urządzenia. Projektując maszyny opieramy się o nowoczesną sprawdzoną technologię i zaawansowane systemy sterowania, gdzie maksymalizacja użyteczności i niezawodności wdrożenia to priorytet.

Nasza kadra pracownicza to doświadczeni inżynierowie, posiadający szeroką, specjalistyczną wiedzę, dla których automatyzacja, robotyka i maszyny to pasja i codzienność. Gwarantujemy indywidualne i rzetelne podejście do klienta, dokładnie analizujemy jego potrzeby, proponujemy gotowe rozwiązanie i doradzamy.

Cechuje nas kreatywność i innowacyjność, pozostajemy otwarci na nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Pasja
Nowe wdrożenia do dla nas przede wszystkim pasja. Pracujemy z dużym zaangażowaniem i satysfakcją, jaką daje tworzenie nowych rozwiązań.

Doświadczenie
Jako absolwenci wyższych uczelni technicznych i pracownicy największych polskich firm zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które można dostrzec w jakości naszych usług i skuteczności działań.

Jakość
Dla nas jakość rozwiązań jest kluczową sprawą, dlatego przywiązujemy do tego szczególną uwagę podczas realizacji zlecenia.

Słuchamy potrzeb użytkownika
AUTOMATEAM słuchając potrzeb Klientów, przedstawia rozwiązania, które mają pomagać i ułatwiać pracę. Współpracujemy i słuchamy potrzeb na każdym etapie realizacji.

Nieszablonowe myślenie
Istniejące rozwiązania na rynku nie do końca spełniają Twoje wymagania? My z nieszablonowym myśleniem oraz innowacyjnym podejściem do problemu przygotujemy dedykowane rozwiązanie.

Otwartość i elastyczność
Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, nie opieramy się wyłącznie na sprawdzonych schematach.

Dynamika i szybkość działania
Jesteśmy firmą małą i dynamiczną. Nie tworzymy sztywnych procedur działania i zbędnej biurokracji. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie.

Zapraszamy do współpracy!

POLECANE