Data dodania 24 sierpnia 2020 /

Spółka Ater Logic jest firmą technologiczną, działającą w branży automatyki przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem linii produkcyjnych i ich elementów, mających na celu usprawnienie i automatyzację procesów produkcyjnych, głównie w takich branżach, jak przemysł rolno-spożywczy, przemysł drzewny, meblarstwo, produkcja maszyn i urządzeń, produkcja środków transportu oraz produkcja, montaż i serwisowanie aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej zasilającej obiekty przemysłowe.

Swoją działalnością obejmujemy najczęściej takie obszary, jak: linie produkcyjne i ich elementy (systemy transportowe, załadunkowe, pakujące, itp.), zaawansowane systemy sterowania, systemy wizualizacji i SCADA w technologii klasycznej, systemy sieci przemysłowych, systemy HMI/SCADA w technologii Wonderware System Platform.

Wdrożenia przygotowanych projektów realizowane są głównie w oparciu o dostępne na rynku dedykowane rozwiązania i podsystemy innych producentów, w takich obszarach jak: elektroniki Simens, Schneider, ABB, itp., w obszarach sprzętowych Kawasaki, Kuka, Festo, Fronius, itp.

Systematycznie zwiększamy skalę swojej działalności, rozwijamy ofertę produktowo – usługową, wchodzimy na nowe rynki, w tym zagraniczne (m.in. niemiecki, litewski, ukraiński, białoruski) rozwijamy specjalizacje w obsłudze nowych branż przemysłu.

Branże: WOK-KAN, spożywcza, rolnicza, drzewna, motoryzacyjna, chemiczna, energetyczna, meblarska, transportowa, AKPiA

ATER Logic Prusinowski Tomporowski Sp.J.
POLECANE