Data dodania 16 maja 2019 /

SICK oferuje szerokie portfolio analizatorów gazów działających w oparciu o różne wydajne zasady pomiarów. Technika pomiarów ekstrakcyjnych in-situ umożliwia firmie SICK przygotowanie rozwiązań dla wszystkich systemów i kompleksowych zadań pomiarowych.

Przetworniki gazu

Praktyczne i łatwe w eksploatacji

Przetworniki gazu konsekwentnie spełniają funkcję analizatora gazu jako urządzenia sieciowego. W przeciwieństwie do niego przetwornik gazu nie wymaga jednak praktycznie żadnych dodatkowych technicznych środków do zadań pomiarowych. W wielu przypadkach nie jest konieczne kosztowne pobieranie próbek ani kondycjonowanie gazu.

więcej o przetwornikach gazu

Analizatory gazów do pomiarów in-situ

Analiza gazów w czasie rzeczywistym bezpośrednio w procesie

Innowacyjna technika pomiarowa do bezpośredniego montażu urządzeń w miejscu dokonywania pomiaru: analizatory gazów in-situ wykonują pomiary bezpośrednio w procesie w warunkach rzeczywistych instalacji. Analizatory te cechują się m.in. minimalnymi potrzebami konserwacyjnymi i bardzo krótkimi czasami odpowiedzi. Analizatory gazów in-situ firmy SICK dostępne są w dwóch wersjach:

• analizatory prześwietlające kanały (Cross-Duct) do uzyskiwania wyników pomiaru reprezentatywnych dla całego przekroju poprzecznego kanału

• wersje z sondą pomiarową, optymalne rozwiązanie do montażu tylko z jednej strony kanału gazowego

więcej o analizatorach gazów

Ekstrakcyjne analizatory gazu

Niezawodna analiza gazu – również w trudnych warunkach procesowych

Ekstrakcyjne analizatory gazu SICK można stosować w wielu aplikacjach. Ekstrakcyjna technika pomiaru polega na pobieraniu z kanału gazowego części strumienia gazu i doprowadzaniu go po uzdatnieniu, w stałych warunkach, do modułu analizatora. Od pobrania gazu poprzez jego kondycjonowanie aż po liczne moduły analizatorów – SICK dostarcza urządzenia pomiarowe optymalnie dostosowane do danego zadania pomiarowego.

więcej o ekstrakcyjnych analizatorach gazu

Kategoria : Produkty
Profil / Zakres : Aparatura pomiarowa
POLECANE