PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO. jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Partner Portalu iAutomatyka.pl

MITSUBISHI ELECTRIC NEWS

FACEBOOK

YOUTUBE

TWITTER

Mitsubishi Electric – Oddział w Polsce

Mitsubishi Electric to światowy lider w produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zapewnia wysoce niezawodne rozwiązania zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym na całym świecie, w tym również w Europie Środkowo -Wschodniej.

Polski oddział Mitsubishi Electric zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznych poprzez lokalne biura oraz sieć dystrybutorów w regionie Europy Środkowo Wschodniej, która obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenię oraz pozostałe kraje bałkańskie.Zmieniamy świat na lepsze przy użyciu zaawansowanych technologii.

Motto firmy „Changes for the Better” — czyli zmiany na lepsze — zawiera w sobie wszystko, do czego dążymy i aspirujemy, aby przez innowacyjność każdego dnia wpływać na rozwój społeczeństwa i przemysłu. Od 90 lat pomagamy tworzyć lepsze jutro, wykorzystując nasze najnowocześniejsze technologie.

 • Sterowniki programowalne MELSEC
 • Serwonapędy
 • Sterowniki Motion
 • Falowniki
 • Roboty przemysłowe MELFA
 • Aparatura kontrolno-pomiarowa
 • Pulpity operatorskie
 • Styczniki i rozruszniki silnikowe
 • SCADA (MAPS)
 • Monitoring zużycia energii
 • Sterowniki do prostych zastosowań
 • Wyłączniki próżniowe nieskiego napięcia
 • Mitsubishi CNC

Seria MELSEC jest nieustannie ulepszana, aby spełniać przyszłe wymagania i oczekiwania klientów. Rozszerzona oferta sterowników oraz systemy sieciowe zapewniają przyszłościowe rozwiązania o wysokich parametrach. Oferta sterowników PLC MELSEC dzieli się na dwie grupy:
Modułowe sterowniki PLC z serii iQ-R i Q oraz

kompaktowe sterowniki PLC z serii iQ F i FX

Dowiedz się więcej

Sterowniki programowalne MELSEC

MELSERVO to system składający się z silnika serwo i wzmacniacza, idealny do sterowania ruchomymi częściami różnych maszyn. Zapewnia możliwość nadzwyczajnie precyzyjnej i łatwej regulacji szybkości, obrotów, wyrównania, położenia itp. Dzięki temu można budować i rozwijać konkurencyjne maszyny w każdym przemyśle.

Dowiedz się więcej

Serwonapędy

Sterowniki umożliwiające bardzo precyzyjne sterowanie położeniem. Silnik serwo jest sterowany za pomocą szybkiej sieci optycznej SSCNET, a skomplikowane sterowanie synchroniczne przebiega bardzo łatwo.

Dowiedz się więcej

Seria FREQROL falowników do ogólnego zastosowania umożliwia łatwe wprowadzanie zmian szybkości 3-fazowych silników indukcyjnych. Szeroki asortyment produktów zapewnia optymalne sterowanie oraz oszczędność energii dla wielu rodzajów maszyn.

Dowiedz się więcej

Falowniki

Najlepsze w swojej klasie. Mniejsze, lżejsze i szybsze roboty, zdolne do wykonywania jeszcze cięższych zadań — zarówno pod względem obciążenia, jak i funkcjonalności. Na zaawansowany rozwój produktów firmy Mitsubishi Electric ogromny wpływ miało z pewnością wprowadzenie silników i sterowników wyposażonych w zestaw układów scalonych T64-bit RICS. Dostępne modele robotów są teraz wyposażone w wiele funkcji takich jak wykrywanie kolizji czy pomiar siły, sprawiając, że są one bezpieczne dla operatora. Są wykorzystywane w coraz większej liczbie zakładów w każdym przemyśle, czy to samochodowym, czy life science, czy spożywczym.

Dowiedz się więcej

Roboty przemysłowe MELFA

Aparatura kontrolno-pomiarowa niskiego i średniego napięćia

Pozycja lidera w branży producentów sprzętu i systemów do wytwarzania i dystrybucji energii sprawia, że firma Mitsubishi Electric i jej technologie są znane z niezawodności, bezpieczeństwa i niezwykle wysokiej wydajności. Nasze rozdzielnie i systemy niskiego i średniego napięcia są instalowane w podstacjach elektrowni, fabrykach i kompleksach budynków na całym świecie, pomagając w zapewnieniu stabilnych dostaw energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie jest takie zapotrzebowanie.

 • Rozdzielnice z izolacją gazową typu C-GIS
 • Wyłączniki gazowe
 • Rozdzielnie niskiego napięcia
 • Rozdzielnie średniego napięcia
 • Systemy zarządzania dla podstacji (MELSAS-S)
 • Wyłączniki próżniowe i kontaktory

Dowiedz się więcej

Aparatura kontrolno-pomiarowa niskiego i średniego napięćia

Panele operatorskie (HMI) serii GOT zostały opracowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Spełniają one potrzeby naszych klientów, dając im wydajność, jakiej poszukiwali, oraz zwiększając ich możliwości produkcyjne. Szeroki wachlarz paneli sprawia, iż można znaleźć model odpowiedni w każdych warunkach takich jak przemysł górniczy czy bardzo wymagający przemysł spożywczy.

Dowiedz się więcej

Pulpity operatorskie

Styczniki elektromagnetyczne są wykorzystywane do sterowania (włączania/wyłączania) narzędziami mechanicznymi, systemami klimatyzacji, oświetlenia itp. Firma Mitsubishi Electric oferuje szeroki asortyment styczników do wielu zastosowań.

Dowiedz się więcej

Styczniki i rozruszniki silnikowe

MAPS (Mitsubishi Adroit Process Suite) został skonstruowany tak, aby oferować w pełni zintegrowane rozwiązanie do zarządzania, które może znacząco obniżyć koszt i nakłady na projektowanie oraz pozwoli uzyskać oszczędności nawet na poziomie 50%.

W odróżnieniu od tradycyjnych programów SCADA, MAPS oferuje ściśle zintegrowane rozwiązanie SCADA i PLC, środowisko zbudowane wokół wstępnie skonfigurowanych i sprawdzonych bibliotek inżynierskich, dostarczanych razem z wbudowanym kompletnym zestawem narzędzi do diagnostyki i konserwacji oraz zintegrowanymi funkcjami do zarządzania dokumentami.

Dowiedz się więcej

SCADA (MAPS)

Asortyment urządzeń pomiarowych firmy Mitsubishi Electric obejmuje produkty do niemal wszystkich zastosowań, w tym pomiarów ilościowych; mierzenia, wyświetlania, rejestrowania i nadzorowania zasilania, napięcia oraz natężenia w zakładach przemysłowych i budynkach.

Dowiedz się więcej

Monitoring zużycia energii

Łatwy w obsłudze podstawowy model sterownika do prostych zastosowań. Sterowniki ALPHA2 oferują proste i niezawodne sterowanie w różnorodnych zastosowaniach z zakresu automatyki, które obejmują instalacje oświetleniowe, klimatyzacyjne i alarmowe oraz układy regulacji temperatury i wody.

Dowiedz się więcej

Sterowniki do prostych zastosowań

Wyłączniki instalacyjne i wyłączniki zmiennozwarciowe (ELCB) firmy Mitsubishi Electric są zgodne z normami międzynarodowymi, w tym standardami europejskimi i chińskimi. Szeroka gama produktów, w tym przyjazna dla środowiska seria WS-V, spełnia zróżnicowane potrzeby naszych klientów, tam gdzie liczy się oszczędność energii i miejsca.

Dowiedz się więcej

Wyłączniki próżniowe niskiego napięcia

Sterowniki CNC to podstawowe systemy i technologia bazowa w branży maszynowej i przemyśle wytwórczym. Sterowniki CNC firmy Mitsubishi Electric są wyposażone w najnowocześniejsze procesory i szybką sieć optyczną serwo, dzięki czemu umożliwiają szybką i precyzyjną pracę maszyn. Zapewnia to możliwości rozwoju w takich branżach, jak motoryzacja czy przemysł IT, oraz wielu innych.

MITSUBISHI CNC

MyMitsubishi

MyMitsubishi to baza wiedzy o produktach, rozwiązaniach, filmach, instrukcjach, programach i technologiach Mitsubishi Electric. Aby w pełni korzystać z informacji niezbędne jest posiadanie loginu i hasła.

Aby uzyskać login i hasło, należy wypełnić krótki formularz, po potwierdzeniu emailem Profil staje się aktywny.

Zarejestruj się na MyMitsubishi

Produkty Mitsubishi Electric  w katalogu iAutomatyka.pl

Kontakt do Mitsubishi Electric – Oddział w Polsce

KRAKÓW
Biuro w Balicach k. Krakowa ul. Krakowska 50 PL-32-083 Balice Tel.: +48 (0) 12 347 65 00
WARSZAWA
Biuro w Warszawie Łopuszańska 38C PL - 02-232 Warszawa Tel.: +48 (0) 22 468-27-00
POZNAŃ
Biuro w Poznaniu Krzemowa 1, Złotniki k. Poznania PL - 62-002 Suchy Las Tel.: +48 (0) 61 66 72 100
WROCŁAW
Biuro we Wrocławiu Klecińska 123 PL - 54-413 Wrocław Tel.: +48 (0) 71 339-40-26

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…