Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków, opracowuje ołowiowo-kwasowe akumulatory samochodowe oraz zaawansowane akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz systemy wnętrz samochodowych.

MENU PROFIL

WYRÓŻNIONE FIRMY

Partner Portalu iAutomatyka.pl

MITSUBISHI ELECTRIC NEWS

FACEBOOK

YOUTUBE

TWITTER

Mitsubishi Electric – Oddział w Polsce

Mitsubishi Electric to światowy lider w produkcji sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zapewnia wysoce niezawodne rozwiązania zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym na całym świecie, w tym również w Europie Środkowo -Wschodniej.

Polski oddział Mitsubishi Electric zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznych poprzez lokalne biura oraz sieć dystrybutorów w regionie Europy Środkowo Wschodniej, która obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenię oraz pozostałe kraje bałkańskie.Zmieniamy świat na lepsze przy użyciu zaawansowanych technologii.

Motto firmy „Changes for the Better” — czyli zmiany na lepsze — zawiera w sobie wszystko, do czego dążymy i aspirujemy, aby przez innowacyjność każdego dnia wpływać na rozwój społeczeństwa i przemysłu. Od 90 lat pomagamy tworzyć lepsze jutro, wykorzystując nasze najnowocześniejsze technologie.

 • Sterowniki programowalne MELSEC
 • Serwonapędy
 • Sterowniki Motion
 • Falowniki
 • Roboty przemysłowe MELFA
 • Aparatura kontrolno-pomiarowa
 • Pulpity operatorskie
 • Styczniki i rozruszniki silnikowe
 • SCADA (MAPS)
 • Monitoring zużycia energii
 • Sterowniki do prostych zastosowań
 • Wyłączniki próżniowe nieskiego napięcia
 • Mitsubishi CNC

Seria MELSEC jest nieustannie ulepszana, aby spełniać przyszłe wymagania i oczekiwania klientów. Rozszerzona oferta sterowników oraz systemy sieciowe zapewniają przyszłościowe rozwiązania o wysokich parametrach. Oferta sterowników PLC MELSEC dzieli się na dwie grupy:
Modułowe sterowniki PLC z serii iQ-R i Q oraz

kompaktowe sterowniki PLC z serii iQ F i FX

Dowiedz się więcej

Sterowniki programowalne MELSEC

MELSERVO to system składający się z silnika serwo i wzmacniacza, idealny do sterowania ruchomymi częściami różnych maszyn. Zapewnia możliwość nadzwyczajnie precyzyjnej i łatwej regulacji szybkości, obrotów, wyrównania, położenia itp. Dzięki temu można budować i rozwijać konkurencyjne maszyny w każdym przemyśle.

Dowiedz się więcej

Serwonapędy

Sterowniki umożliwiające bardzo precyzyjne sterowanie położeniem. Silnik serwo jest sterowany za pomocą szybkiej sieci optycznej SSCNET, a skomplikowane sterowanie synchroniczne przebiega bardzo łatwo.

Dowiedz się więcej

Seria FREQROL falowników do ogólnego zastosowania umożliwia łatwe wprowadzanie zmian szybkości 3-fazowych silników indukcyjnych. Szeroki asortyment produktów zapewnia optymalne sterowanie oraz oszczędność energii dla wielu rodzajów maszyn.

Dowiedz się więcej

Falowniki

Najlepsze w swojej klasie. Mniejsze, lżejsze i szybsze roboty, zdolne do wykonywania jeszcze cięższych zadań — zarówno pod względem obciążenia, jak i funkcjonalności. Na zaawansowany rozwój produktów firmy Mitsubishi Electric ogromny wpływ miało z pewnością wprowadzenie silników i sterowników wyposażonych w zestaw układów scalonych T64-bit RICS. Dostępne modele robotów są teraz wyposażone w wiele funkcji takich jak wykrywanie kolizji czy pomiar siły, sprawiając, że są one bezpieczne dla operatora. Są wykorzystywane w coraz większej liczbie zakładów w każdym przemyśle, czy to samochodowym, czy life science, czy spożywczym.

Dowiedz się więcej

Roboty przemysłowe MELFA

Aparatura kontrolno-pomiarowa niskiego i średniego napięćia

Pozycja lidera w branży producentów sprzętu i systemów do wytwarzania i dystrybucji energii sprawia, że firma Mitsubishi Electric i jej technologie są znane z niezawodności, bezpieczeństwa i niezwykle wysokiej wydajności. Nasze rozdzielnie i systemy niskiego i średniego napięcia są instalowane w podstacjach elektrowni, fabrykach i kompleksach budynków na całym świecie, pomagając w zapewnieniu stabilnych dostaw energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie jest takie zapotrzebowanie.

 • Rozdzielnice z izolacją gazową typu C-GIS
 • Wyłączniki gazowe
 • Rozdzielnie niskiego napięcia
 • Rozdzielnie średniego napięcia
 • Systemy zarządzania dla podstacji (MELSAS-S)
 • Wyłączniki próżniowe i kontaktory

Dowiedz się więcej

Aparatura kontrolno-pomiarowa niskiego i średniego napięćia

Panele operatorskie (HMI) serii GOT zostały opracowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Spełniają one potrzeby naszych klientów, dając im wydajność, jakiej poszukiwali, oraz zwiększając ich możliwości produkcyjne. Szeroki wachlarz paneli sprawia, iż można znaleźć model odpowiedni w każdych warunkach takich jak przemysł górniczy czy bardzo wymagający przemysł spożywczy.

Dowiedz się więcej

Pulpity operatorskie

Styczniki elektromagnetyczne są wykorzystywane do sterowania (włączania/wyłączania) narzędziami mechanicznymi, systemami klimatyzacji, oświetlenia itp. Firma Mitsubishi Electric oferuje szeroki asortyment styczników do wielu zastosowań.

Dowiedz się więcej

Styczniki i rozruszniki silnikowe

MAPS (Mitsubishi Adroit Process Suite) został skonstruowany tak, aby oferować w pełni zintegrowane rozwiązanie do zarządzania, które może znacząco obniżyć koszt i nakłady na projektowanie oraz pozwoli uzyskać oszczędności nawet na poziomie 50%.

W odróżnieniu od tradycyjnych programów SCADA, MAPS oferuje ściśle zintegrowane rozwiązanie SCADA i PLC, środowisko zbudowane wokół wstępnie skonfigurowanych i sprawdzonych bibliotek inżynierskich, dostarczanych razem z wbudowanym kompletnym zestawem narzędzi do diagnostyki i konserwacji oraz zintegrowanymi funkcjami do zarządzania dokumentami.

Dowiedz się więcej

SCADA (MAPS)

Asortyment urządzeń pomiarowych firmy Mitsubishi Electric obejmuje produkty do niemal wszystkich zastosowań, w tym pomiarów ilościowych; mierzenia, wyświetlania, rejestrowania i nadzorowania zasilania, napięcia oraz natężenia w zakładach przemysłowych i budynkach.

Dowiedz się więcej

Monitoring zużycia energii

Łatwy w obsłudze podstawowy model sterownika do prostych zastosowań. Sterowniki ALPHA2 oferują proste i niezawodne sterowanie w różnorodnych zastosowaniach z zakresu automatyki, które obejmują instalacje oświetleniowe, klimatyzacyjne i alarmowe oraz układy regulacji temperatury i wody.

Dowiedz się więcej

Sterowniki do prostych zastosowań

Wyłączniki instalacyjne i wyłączniki zmiennozwarciowe (ELCB) firmy Mitsubishi Electric są zgodne z normami międzynarodowymi, w tym standardami europejskimi i chińskimi. Szeroka gama produktów, w tym przyjazna dla środowiska seria WS-V, spełnia zróżnicowane potrzeby naszych klientów, tam gdzie liczy się oszczędność energii i miejsca.

Dowiedz się więcej

Wyłączniki próżniowe niskiego napięcia

Sterowniki CNC to podstawowe systemy i technologia bazowa w branży maszynowej i przemyśle wytwórczym. Sterowniki CNC firmy Mitsubishi Electric są wyposażone w najnowocześniejsze procesory i szybką sieć optyczną serwo, dzięki czemu umożliwiają szybką i precyzyjną pracę maszyn. Zapewnia to możliwości rozwoju w takich branżach, jak motoryzacja czy przemysł IT, oraz wielu innych.

MITSUBISHI CNC

MyMitsubishi

MyMitsubishi to baza wiedzy o produktach, rozwiązaniach, filmach, instrukcjach, programach i technologiach Mitsubishi Electric. Aby w pełni korzystać z informacji niezbędne jest posiadanie loginu i hasła.

Aby uzyskać login i hasło, należy wypełnić krótki formularz, po potwierdzeniu emailem Profil staje się aktywny.

Zarejestruj się na MyMitsubishi

Produkty Mitsubishi Electric  w katalogu iAutomatyka.pl

Kontakt do Mitsubishi Electric – Oddział w Polsce

KRAKÓW
Biuro w Balicach k. Krakowa ul. Krakowska 50 PL-32-083 Balice Tel.: +48 (0) 12 347 65 00
WARSZAWA
Biuro w Warszawie Łopuszańska 38C PL - 02-232 Warszawa Tel.: +48 (0) 22 468-27-00
POZNAŃ
Biuro w Poznaniu Krzemowa 1, Złotniki k. Poznania PL - 62-002 Suchy Las Tel.: +48 (0) 61 66 72 100
WROCŁAW
Biuro we Wrocławiu Klecińska 123 PL - 54-413 Wrocław Tel.: +48 (0) 71 339-40-26

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…