Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/02/Projekt-bez-tytułu-9.png

Automated by B&R – Fitech – Automatyczna Stacja THT


Współpraca pomiędzy Fitechem i B&R rozwija się z każdym kolejnym projektem automatycznego stanowiska montażowego już od 2015. Dziś eksperci firmy Fitech Automation prezentują projekt zrealizowany na komponentach B&R i robotach ABB: Automatyczne Stanowisko THT z funkcją obsadzania komponentów o niestandardowych kształtach.

Automatyczna stacja usprawnia proces montażu elementów poprzez jego automatyzację i jednoczesne monitorowanie go w czasie rzeczywistym.

Sami zobaczcie! Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
  • B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Od 6 lipca 2017 B&R stała się jednostką biznesową Grupy ABB. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa. Dzięki standardom komunikacji przemysłowej IoT, takim jak OPC UA, POWERLINK i openSAFETY, a także z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji.
  • Profil Autora
  • http://www.br-automation.com

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY