Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Aktualności

Jak zmieścić 8 Falowników na kartce A4? MD800 INOVANCE

W dobie intensywnego rozwoju technologicznego i automatyzacji przemysłu, optymalizacja przestrzeni oraz efektywność energetyczna stają się kluczowymi elementami dla inżynierów i menedżerów produkcji.

Jak zostać programistą robotów przemysłowych – wywiad z Marcinem Lisem z KUKA

Programowanie robotów przemysłowych to dziedzina, która zyskuje na znaczeniu w erze automatyzacji i Industry 4.0. Coraz więcej firm inwestuje w roboty, aby zwiększyć wydajność, precyzję i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych.

Poznaj możliwości sterownika SCADA WebHMI – Film recenzja

WebHMI – urządzenie z systemem SCADA, które nie jest już nam obce. Poznajemy je już od ponad roku i możemy je śmiało polecić dosłownie wszystkim!

Maksymalna precyzja dzięki zintegrowanej regulacji temperatury

Opatentowana funkcja regulacji temperatury prowadnic liniowych i napędów śrubowych zwiększa precyzję, wydajność i modułowość obrabiarek Większa stabilność procesów, krótsze czasy cykli Więcej prawidłowych części dzięki rozpoczęciu produkcji bez rozruchu Zwiększenie […]

Loteria Piłkarska LAPP

Zamów w LAPP Online shop i wygraj! Zamów w Online Shop lub EDI w LAPP i wygraj nagrody sportowe. Jesteś gotowy do gry?

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA W LAPP

Wyprzedaż magazynowa LAPP Uprzejmie informujemy, że firma Lapp Kabel Sp. z o.o. organizuje promocyjną wyprzedaż magazynową obejmującą niestandardowe odcinki i końcówki przewodów.

Modułowa automatyzacja, mniej tworzyw sztucznych

Maszyna typu PLU do laminowania tacek z masy celulozowej – modułowa seria maszyn Illig XLU do pakowania żywności z zastosowaniem zestawu automatyzacji ctrlX AUTOMATION firmy Bosch Rexroth.

Produkcja obrabiarek w dobie zmian

Zmiany technologiczne stawiają przed producentami obrabiarek poważne wyzwania. Z jednej strony muszą oni wzmacniać swoją pozycję rynkową w segmencie urządzeń precyzyjnych, z drugiej – sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie automatyzacji.

Wizytacja Ambasadora Macedonii w siedzibie Grupy RENEX

W dniu 16 maja w siedzibie Grupy RENEX odbyło się spotkanie z udziałem Ambasadora Macedonii Północnej, które miało na celu omówienie otwarcia nowego biura firmy w Macedonii Północnej oraz planów […]

Precyzja i niezawodność w monitorowaniu obróbki

Czujnik szczeliny powietrznej SDP od ifm electronic wprowadza nową jakość w monitorowaniu procesów obróbki. Jest to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające precyzyjne pomiary i kontrolę jakości w czasie obróbki detali.